Apel Marszu Niepodległości

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości już od lat mobilizuje społeczność niepodległościową w Polsce. Rok temu 11 maja 2019 roku zorganizowaliśmy marsz w obronie majątku narodowego przed zakusami organizacji żydowskich. Tylko Marsz Niepodległości i powołane tego samego dnia przeze mnie Roty Marszu Niepodległości wzięły na siebie ciężar finansowy i organizacyjny zorganizowania kampanii w tak trudnym temacie. Kosztowało, to nas setki tysięcy złotych, ale osiągnęliśmy stawiane przed nami cele.  Udało się nam poinformować Polaków o zamilczanym temacie i to pomimo zasłony milczenia głównych mediów w Polsce.

Wspólnie udało nam się tak wiele osiągnąć. Nie byłoby tego gdyby nie nasz szacunek do tego, co pozostawiły nam w spadku przeszłe pokolenia. Przybraliśmy ważną zasadę, że o Prawdę walczymy w sposób nieustępliwy i regularny, która pozwoliła nam odnieść szereg zwycięstw: MediaNarodowe.comMediaNarodowe.com/tv, kampania #NieDlaRoszczeń i #STOP447, odkłamanie historii i ujawnienie prawdziwego zdrajcy Rotmistrza Witolda Pileckiego, zorganizowaliśmy największy marsz z okazji 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości i co najważniejsze – poruszyliśmy dziesiątki tysięcy ludzi do zaangażowania się w walkę o niepodległą Polskę! Zespół, który dla Państwa pracuje udowodnił swoją skuteczność. W tym roku stoimy przed kolejnymi wyzwaniami tj. Marsz Powstania Warszawskiego i Marsz Niepodległości, których organizacja kosztuje setki tysięcy złotych, dlatego pragnę Państwa prosić o drobne i jeżeli się tylko da również regularne wsparcie. Widząc zaś próby wykorzystania choroby do ograniczenia naszych swobód, musimy być gotowi na każdą ewentualność w każdym momencie.

Wszyscy widzimy jak zmienia się świat. Tracimy ludzi młodych, którzy w szkołach są urabiane na liberalną modłę. Dlatego potrzebujemy rozwoju, żeby przekonywać coraz liczniejsze grupy ludzi i docierać do Polaków z wartościami, których uczyli nas nasi Ojcowie i nasi bohaterowie. Pisząc o tym pragnę polecić raz jeszcze książki dr Anny Mandreli o człowieku, którego rozwój duchowy do tej pory imponuje nie tylko Polakom, ale również obcokrajowcom. Historia jego życia jest dla nas ludzi XXI w. wyzwaniem do walki wewnętrznej i walki o prawdę w przestrzeni publicznej. Warto wspomnieć o rtm. Witoldzie Pileckim, bo 13 maja przypadała rocznica jego narodzin. Z okazji tego dnia wszyscy powinniśmy Polakom o nim przypomnieć.

Przypominam, że istnieje możliwość wsparcia naszej organizacji w zamian za datki dokonane przez odnośniki znajdujące się pod akapitem, otrzymają Państwo wybraną książkę z imienną dedykacją autorki. Zachęcam do posiadania tych książek. Książka o duchowości jest świetnym prezentem dla młodzieży, natomiast o zdradzie Rotmistrza dla ludzi, którzy lubią historię.

Anna Mandrela – Duchowość i charakter Witolda Pileckiego
Można też skopiować odnośnik do przeglądarki: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/ksiazka-duchowosc-i-charakter-witolda-pileckiego-z-podpisem-autorki/

Anna Mandrela – Kto zdradził Witolda Pileckiego? Nieznane fakty z ostatnich lat życia Rotmistrza
Również można skopiować odnośnik do przeglądarki: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/ksiazka-kto-zdradzil-witolda-pileckiego-z-imienna-dedykacja-autorki/

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

PS. Dnia 2 maja 2020 roku zmarł przyjaciel Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, mec. Stefan Hambura. Proszę Państwa o modlitwę w intencji zmarłego. Był to człowiek, który nie raz był gościem telewizji MediaNarodowe.com/tv, nie raz służył swoją wiedzą i swoim doświadczeniem naszym działaczom. Wiele razy wspólnie organizowaliśmy protesty, w których między innymi upominaliśmy się o odszkodowania wojenne od rządu niemieckiego.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

WSPIERAM