Brawo Słupsk – Stowarzyszenie SIO! wzięło się za agresorów LGBT

Słupska Inicjatywa Obywatelska domaga się delegalizacji Forum LGBT

O skandalicznych wyczynach, których dopuścił się Sławomir Kuleta, występujący w imieniu Forum LGBT, wie już cały kraj, jako że on sam umieścił nagrania w internecie, gdzie chwalił się trzykrotnym spaleniem flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W sprawie tej wszczęte zostało prokuratorskie śledztwo.

Oburzenia tą sprawą nie kryją członkowie Słupskiej Inicjatywy Obywatelskiej, którzy wystąpili do Prezydenta Miasta Słupska o rozwiązanie (delegalizację) Stowarzyszenia Forum LGBT. W szczególności oburzenie SIO budzi fakt, że Forum LGBT korzysta z pomieszczeń stanowiących własność Miasta. Jego siedzibą jest bowiem budynek, w którym mieści się Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej.

Słupska Inicjatywa Obywatelska domaga się więc natychmiastowego wyrzucenia Forum LGBT z budynku, stanowiącego własność Miasta Słupsk. Poniżej zamieszczamy pismo Stowarzyszenia SIO!

O pro-obywatelskich działaniach SIO! pisaliśmy już TUTAJ

Załączamy również krótki wywiad z panem Góreckim, którego udzielił dla radia prk24.pl w którym Antoni Górecki opowiada, jak wygrał w sądzie z miastem sprawę o ponad milion zł – SIO! jest bardzo skuteczne w walce z nieprawidłowościami – gratulujemy!

oprac. EB

Dodaj komentarz