Włochy: Projekt turystyczny „Przyjazny muzułmanom” usunie symbole chrześcijańskie, aby muzułmańscy turyści poczuli się bardziej komfortowo

Autor: Robert Spencer

Zasada jest zawsze i wszędzie taka sama: w krajach muzułmańskich należy dostosować swoje zachowanie do wrażliwości islamu. A w krajach niemuzułmańskich należy dostosować swoje zachowanie do islamskiej wrażliwości.

W ogłoszeniu publicznym przewidziano całkowity budżet w wysokości 90 tys. Euro, w tym VAT, na projekty promocyjne, które muszą zostać przeprowadzone w okresie od 1 października do 18 listopada 2020 r Jednocześnie muszą obejmować noclegi, wycieczki z przewodnikiem, pakiety turystyczne i catering. Jest jeden podstawowy warunek, który należy spełnić: konieczne będzie uwzględnienie „szczególnych potrzeb turystów muzułmańskich, którzy według ostatnich badań w branży stale rosną liczebnie, a także mają cechy szczególne, które również decydują o ich jakości. bardzo interesujące dla terytorium Apulii .

„Pozwalamy sobie na islamizację”

Wszystko to potępiła Giorgia Meloni, która na swoich profilach społecznościowych ogłosiła, iż preferowane będą podmioty, „które usuwają symbole chrześcijańskie”, stają się „przyjazne muzułmanom” i stają się bardziej przyjazne dla muzułmanów. „Wśród recept, oddzielne baseny dla mężczyzn i kobiet (ale czy lewica nie zniosła płci?). Opiekunki i personel muszą być odpowiednio ubrani (bez spódniczki mini, lepiej w burkę) oraz szereg innych krępujących zasad. „Teraz płacimy również środkami publicznymi za islamizację”, był ostry komentarz przywódcy Braci Włoskich.


oprac. EB

  • za Jihad Watch
  • „Apulia, priorytety Emiliano: pieniądze na turystykę islamską”, przetłumaczone z „Puglia, le priorità di Emiliano: soldi per il 'turismo islamico”, Luca Sablone, Il Giornale , 24 sierpnia 2020 r. (Dzięki Gates of Vienna 
  • foto YouTube

Dodaj komentarz