Towarzyszki Lichockiej pyrrusowe zwycięstwo czyli petycja PCH

Polonia Christiana uruchomiła na swoich stronach internetowych petycję wzywającą prezesa TVP Jacka Kurskiego do przywrócenia na antenę programu Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”

Apelujemy do prezesa TVP Jacka Kurskiego o przywrócenie na antenę programu Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” i głośno sprzeciwiamy się blokowaniu pluralizmu w telewizji publicznej.

Dalej autorzy petycji wzywają:

DAJCIE ROZMAWIAĆ!

Bardzo trafnie zauważają to, co widzi duża część społeczeństwa:

Redaktor i uczestnicy programu głośno punktowali straszącego Polaków Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, nieskuteczny i bezprawny lockdown, spowodowaną nim zapaść służby zdrowia i ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów, a także Narodowy Program Szczepień, który wcale nie zatrzymał choroby.

Oburzenie jest wyartykuowane również w kwestii cenzury – i braku zgody na nią. Tępa propaganda stosowana przez TVP nie pomaga rządzącym, a jedynie buduje coraz większą tamę dla wzbierającego niezadowolenia społecznego.

Przez lata rządów postkomunistów z PO, PSL i SLD program „Warto rozmawiać” był swoistym wentylem bezpieczeństwa – i ówczesne władze dobrze to rozumiały. Oczywiście program był zdejmowany z anteny, zawieszany – ale zawsze robili to czerwoni. Teraz zrobiła to rzekoma prawica!

Podpiszcie petycję, czas skończyć z cenzurą. Czas zadawać odpowiednie i nieodpowiednie pytania.

Petycja jest dostępna pod tym linkiem: https://dajcierozmawiac.pl/

HeMo

źródło: https://pch24.pl/ , https://dajcierozmawiac.pl/

Get involved!

Comments

No comments yet