Szok! Rachoń ujawnia kulisy umowy Tuska i Putina w sprawie ograniczenia żeglugi na Zalewie Wiślanym

Autor: Tezeusz

Inwestycję przekopu Mierzei Wiślanej Jarosław Kaczyński, jeszcze jako premier, ogłosił w 2006 roku w Elblągu. Gdy kilka lat później Platforma Obywatelska objęła władzę, plany te szybko wycofano. Podczas sławetnego spotkania Władimira Putina i Donalda Tuska w Sopocie w 2009 roku, doszło do podpisania tzw. umowy samoograniczającej. Co wynikało z jej zapisów? M.in. to, że Polska ograniczyła swoje własne prawa, wynikające z Międzynarodowego Prawa Morskiego.

” Umowa podpisana przez Donalda Tuska i Władimira Putina 1 września 2009 w Sopocie. Zgodnie z nią to, z czego korzysta państwo polskie, a nie jest statkiem handlowym, nie może wpłynąć przez Cieśninę Piławską. Podpisał się pod tym premier D. Tusk.”

To się nazywa Targowica. Beznadziejni nieudacznicy zrobią wszystko, co jest w interesie Rosji i Niemiec kosztem interesu Polski.

Ujawnił narodową zdradę i to oczywistą w programie JEDZIEMY Redaktor Rachoń. Reasumując Polski Premier podporządkował Polskę Rosji. Uzależnił nasze bezpieczeństwo od widzi misie Putina. Wlazł  Tusk w dupsko Putinowi tak jak właził w dupsko Pani Merkel. Jak takie postępowanie można nazwać ? zdrada narodowa ! Tusk i jego wierni wyznawcy to zdrajcy, wiadomo i my to wiemy i pamiętamy, ale należy również pamiętać , że Trzaskowski to syn „Justyny”, agentki SB , jest absolwentem Fundacji Batorego sponsorowanej przez Sorosa, pilny uczeń Gieremka-nienawistnika polskości. Idźmy na wybory całymi rodzinami … [cenzura ciszy wyborczej – red.].

Dodaj komentarz