Spotkanie Klubu Patriotycznego w najbliższą sobotę! Bądź z nami.

Zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę 29 kwietnia o godzinie 12.00 na kolejne spotkanie Klubu Patriotycznego w Koszalinie!

Gościem i głównym mówcą będzie Tadeusz Płużański – historyk, publicysta, pisarz. Prezes Fundacji „Łączka”, sprawującej opiekę i prowadzącej działalność wspierającą wobec „Kwatery na Łączce”. Zasiadł w Radzie Fundacji Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom. Prezes Społecznego Trybunału Narodowego, obywatelskiego sądu ds. zbrodni komunistycznych, w imieniu którego 9 lutego 2017 ogłosił infamię Bolesława Bieruta i Stefana Michnika.

M.in. autor wydanej w 2011 książki „Bestie”, zawierającej zapis reporterskiego śledztwa dotyczącego funkcjonariuszy stalinowskich.

Spotkanie odbędzie się w nowej siedzibie Stowarzyszenia Civitas Christiana przy ulicy ks. Biskupa Czesława Domina 12 (miejsce po dawnym sklepie „Veritas”).

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!