Doświadczenie bojowe Antifa zdobywa w Syrii

Jak podaje serwis www.magnapolonia.org

W kontekście tego, co dzieje się w USA wiele się mówi ostatnio o Antifie, która to przede wszystkim znana jest z ulicznych zadym na ulicach miast Europy Zachodniej i Ameryki Północnej, choć i w Polsce można było zobaczyć jej bojówkarzy w akcji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że bojówki Antify można spotkać także w Syrii, gdzie przechodzą szkolenie pod okiem doświadczonych terrorystów, a nawet biorą aktywny udział w działaniach bojowych, zdobywając doświadczenie w tej dziedzinie.

Treść powyższego wpisu:

Mówię wam wszystkim. Lewicowi milicjanci Antify którzy mieli okazję przechodzić wojskowe szkolenie organizowane poprzez terrorystyczną bojówkę Partii Pracujących Kurdystanu w Syrii, są znacznie bardziej niebezpieczni, niż się Tobie wydaje.
Czy myślisz, że oni wciąż są w Syrii ?

Następne zdjęcie jest bardzo ciekawe:

Kurdyjskie Powszechne Jednostki Ochrony trenują terrorystów Antify. Ci anarchistyczno-komunistyczni, zagraniczni bojówkarze mówią, że po Syrii przyjdzie czas na Wielką Brytanię i USA.

Tego zdjęcia nie trzeba tłumaczyć.

Komunizm posługuje się na świecie terrorem lub neomarksizmem. Tylko od siły i stanowczości atakowanych społeczeństw zależy siła odporu.

Również musimy podać, że niektóre źródła negują, iż Antifa i PPK są ze sobą powiązane.

  • źródło: www.magnapolonia.org, Twitter

Dodaj komentarz