Czy wiecie kto finansowo wspiera LGBT ? Będziecie zaskoczeni

Ideologia LGBT w natarciu. Atakują ci wyznawcy sexu inaczej, nasze narodowe świętości, ubliżając naszej wierze, kulturze, historii i patriotyzmowi. Lżą sztandary narodowe, symbole religijne i patriotyczne. Kto ich finansuje ? nie wiecie ? To przeczytajcie – będziecie zaskoczeni – finansujemy ich pośrednio – MY!

Biedni, represjonowani, nękani, prześladowani… Tak lubią przedstawiać się aktywiści LGBT, często żyjący – dzięki grantom, stypendiom, zbiórkom i dotacjom – w dobrobycie. Ruch ten – w przeciwieństwie do aktywistów pro-life czy zabijanych za wiarę chrześcijan – cieszy się bowiem na świecie potężnym wsparciem ze strony przemysłowych i medialnych gigantów oraz międzynarodowych korporacji.

 „Czym jest LGBT? To po prostu Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender czyli lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści. Pozornie zatem mówimy o grupie ludzi kochających inaczej. W istocie LGBT spełnia wszelkie encyklopedyczne warunki ideologii. Ideologia – system poglądów, idei, pojęć jednostki lub grupy ludzi – tak czytamy w Słowniku Języka Polskiego PWN. Ci, którzy utożsamiają się z ruchem LGBT wyrażają swoje poglądy, idee, określają jednostkę i są grupą ludzi. Niby rzecz oczywista, lecz często kwestionowana. Kto zatem stoi za tą ideologią? Czy jest jeden przywódca, ideolog? A może twarz ruchu? Nie. To swego rodzaju franczyza, bardziej dostosowująca się do okoliczności ideologia niż jakiś spójny twór. Jednak źródła finansowania tej ideologii są bardzo konkretne. Oto kilka przykładów:

1. Coca Cola Company-chyba najbardziej znana firma na świecie, czyli Coca Cola Company. Firma ta jest szczególnie dumna ze wspierania LGBT. Jak czytamy na stronie internetowej firmy: “(…) Coca Cola Company celebruje różnorodność i równość (…), “Firma była jedną z pierwszych w USA, która publicznie poparła ustawę o niedyskryminacji w zatrudnieniu i stanęła obok innych 379 firm, które złożyły opinię prawną w Sądzie Najwyższym na rzecz równości małżeńskiej”. Zatem te wszystkie firmy wsparły małżeństwa homoseksualne. Największe koncerny w Stanach Zjednoczonych ingerowały w prawodawstwo amerykańskie tak, aby instytucja małżeństwa nie była jedynie związkiem kobiety i mężczyzny. 

2. IKEA. Zapewne pamiętacie Państwo sprawę sprzed roku, kiedy pracownik tej szwedzkiej firmy został zwolniony tylko za to, że sprzeciwił się usilnie lansowanej przez pracodawcę, jedynie słusznej wizji pro-LGBT. Cytat z Biblii sprawił, że człowiek musiał szukać nowej pracy. 

3. Hard Rock Cafe – bardzo znana sieć barów.  Firma wsparła marsz równości w Warszawie.

4. Starbucks. Popularna pośród młodych ludzi sieć kawiarni. “Fundacja Starbucks informuje, że przyznała 100 dotacji organizacjom non-profit wspierającym społeczności LGBTQ+, o łącznej wartości ponad 300 000 USD” – czytamy na oficjalnej stronie koncernu. 

5. Zalando. Ta niemiecka firma wyszła z inicjatywą szycia ubrań z materiałów, które zostały uszkodzone wskutek rzekomych ataków na osoby LGBT. Korporacja zaznacza w swoim oświadczeniu, że “zniszczone części garderoby zyskały nowe życie i siłę wyrazu – projekty podkreślają zmianę, jaka zachodzi w wymowie powstałych ubrań – z pozostałości po traumatycznych przeżyciach zmieniają się w symbole walki o tolerancję i protestu przeciw homofobii. Każde zniszczenie ubioru reprezentuje osobiste doświadczenie bohatera kampanii”. 

6. Google. Amerykański koncern informatyczny, którego powszechnie znanym produktem jest wyszukiwarka Google. W 2019 roku Google, wypuszczając na rynek nowy produkt, przedstawił nie tylko swój nowy projekt, ale także całujących się mężczyzn. 

7. Skittles. W czasie “Miesiąca Dumy” produkty firmy, znanej wcześniej z żywych kolorów, zostały ich pozbawione, ponieważ – jak głosił slogan na opakowaniu cukierków – “Tylko jedna tęcza ma znaczenie w tym czasie”. 

8. Netflix. Portal uwielbiany przez większość kinomaniaków. Na końcu zapowiedzi serialu wyprodukowanego przez rzeczony koncern widniało hasło: “Parada równości, która się nie kończy. Tutaj możesz być, kimkolwiek chcesz”.

9. Agora. Wydawca “Gazety Wyborczej”, która zainicjowała newsletter LGBT poruszający tematy mniejszości seksualnych. 

10. Empik. Sieć salonów sprzedaży książek, filmów, płyt CD i nie tylko wydała specjalny album zatytułowany “Love is love”, którego utwory nawiązują do ideologii LGBT.

11. Adidas. Firma w Walentynki umieściła na Instagramie zdjęcie obejmującej się homoseksualnej pary. 

12.  Apple. Amerykańska firma znana z produkcji iPhone, iPad i Mac kilkukrotnie brała udział w paradzie równości w Stanach Zjednoczonych.

13. Levi’s. Znana marka odzieżowa, która wyprodukowała specjalną linię ubrań “Use your voice” dedykowaną społeczności LGBT.

14. Nike. Manny Pacquiao – filipiński bokser – przestał być sponsorowany przez korporację, ponieważ wyraził niechęć do środowiska LGBT. 

15. Pepsi. Firma przekazywała darowizny dla the Human Rights Campaign – amerykańskiej organizacji pozarządowej działającej na rzecz LGBT.

16. Johnson & Johnson. Międzynarodowy koncern kosmetyczno-farmaceutyczny, mający swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych. Nie tylko wspiera marsze LGBT, ale także „oferuje pomoc w zakresie leczenia bezpłodności, adopcji i macierzyństwa zastępczego zarówno dla małżonków heteroseksualnych, jak i tej samej płci”.

17. Visa. Firma opracowała i rozpoczęła kampanię w mediach społecznościowych promującą równość małżeństw homoseksualnych. 

18. Microsoft. Firma stworzyła serię tapet w tęczowej kolorystyce, z którą identyfikują się osoby LGBT. 

19. OpraMed – Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej. Firma wymieniona jest na stronie parady równości jako jej partner. 

20. Toyota. Według amerykańskiej organizacji the Human Rights Campaign, firma jest jedną z najbardziej sprzyjających LGBT firm.

To tylko niewielka część firm, które wspierają ideologię LGBT. Rodzi się zasadnicze pytanie – po co? Jaki jest wspólny mianownik tych działań? Czy naprawdę chodzi o równość i tolerancję, czy po prostu o wpisanie się w trendy albo może ich tworzenie? Czy jest to jedynie moda czy coś więcej? „To jest szturm! To tęcza. To atak!” – to cytat z plakatu, jaki został umieszczony na postumencie figury Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu… ” Informuje Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/346782-ideologia-lgbt-wspierana-przez-korporacyjnych-gigantow-oto-obroncy-przesladowanej-mniejszosci )

Teraz już wiecie jakie firmy omijać z daleka. Kupując ich produkty wspierasz dewiantów seksualnych i ideologię LGBT.

Firmy skażone LGBT-zarazą trzeba konsekwentnie olewać ! i zachęcać do tego rodzinę i znajomych ! Dlatego przestałem pić te paskudztwa o nieznanym składzie – Coca Colę i Pepsi ! Piję Polskie Soki ! Nie kupuję niczego w drogiej i oszukańczej (polskie świerki zamiast reklamowanych skandynawskich itd.) – firmie IKEA. Staram się jak najmniej wyszukiwać z pomocą szpiegowskiego GOOGLE – Wyszukuję lokalnie na portalach np. w Wikipedii ! Zerwałem wszelki kontakty z Netflix kiedy zaczął szkalować Polskę fałszowanymi mapami z niemieckimi obozami koncentracyjnymi. Putinowskiego żydo-komunistycznego GWna szechtera nigdy nie dotknąłem ! SB-cko-komunistyczny Empik omijam z daleka ! Produktów dziadowskiego Adidasa nigdy nie kupuję ! Podobnie ja Nike`a czy Apple`a. Windows Microsoftu już dawno zamieniłem na Linuks ! TOYOTA jest mi obojętna i odradzam ją znajomym ! I radzę moim rodakom Polakom podobnie postępować !

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/czy-wiecie-kto-finansowo-wspiera-lgbt-bedziecie-zaskoczeni

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Dodaj komentarz