Czy istnieje dobry sposób, żeby dać popalić prowokatorom LGBT?

Chcący być znanym, lewicowy aktywista, jak sam przyznaje zawiesza tabliczki na znakach wjazdowych do miast i wiosek, a następnie je fotografuje, aby w ten sposób dokumentować bezmiar nienawiści do środowisk LGBT.

Działanie takie nosi nazwę prowokacji. W tym przypadku jest to prowokacją polityczną, która w efekcie wymiernie szkodzi wizerunkowi zaatakowanych miejscowości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby władze miast skierowały pozew przeciwko kłamcy i oszczercy domagając się nawet symbolicznego odszkodowania w wysokości 10000 zł.

Jako ciekawostkę należy dodać, że po paru minutach na filmiku mądry pan stanowczo oświadcza, że jest odporny na kłamstwa i napaści, jak opisuje krytykę swojego postępowania. Dobrze dokumentuje to również schizofrenię moralną tego typka, gdyż jednoznacznie negatywnie potępia kłamstwo, jako formę komunikacji społecznej, sam jednocześnie realizuje swoją akcję, poprzez tworzenie kłamliwych informacji (fake newsów) oraz ich powielanie.

Także Szanowni Wójtowie i Burmistrzowie – brać za dupsko tego oszołoma i pokarcić go sądownie, a rura zaraz zmięknie.

https://twitter.com/BratWodza/status/1302184566296375300/photo/1

Z ostatniej chwili: „Strefy wolne od LGBT” to kłamstwo. Wójt Istebnej zgłasza Staszewskiego na policję

Zawieszenie tabliczki „Strefa wolna od LGBT” na znaku drogowym przy wjeździe do Istebnej zostanie zgłoszone policjantom – powiedziała w sobotę wójt gminy Istebna Łucja Michałek. Jak dodała, w tej sprawie poprosi o pomoc Instytut Ordo Iuris.

– Poinformujemy policję o zawieszeniu tabliczki. Z pewnością poprosimy Ordo Iuris o pomoc. Zresztą współpracujemy już w ostatnim czasie – oświadczyła wójt.

Pomoc prawną z tytułu naruszenia dóbr osobistych samorządowi Istebnej zaoferował Instytut Ordo Iuris. Dyrektor centrum interwencji procesowej OI Bartosz Lewandowski poinformował na Twitterze, że prawnicy przygotowują już „zawiadomienie o możliwości popełnienia przez Barta Staszewskiego wykroczenia z art. 85 par. 1 Kodeksu Wykroczeń”.

Przywołany przepis głosi, że „kto samowolnie ustawia, niszczy, uszkadza, usuwa, włącza lub wyłącza znak, sygnał, urządzenie ostrzegawcze lub zabezpieczające albo zmienia ich położenie, zasłania je lub czyni niewidocznymi, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”.Łucja Michałek- Wójt Gminy Istebna

❗❗Szanowni Mieszkańcy❗
Informuję, że sprawa dotycząca nielegalnie postawionej tabliczki z napisem „Strefa wolna od Lgbt” pod nazwą miejscowości ISTEBNA została zgłoszona na Policję.
Liczę na szybkie i skuteczne działanie odpowiednich służb.
Pomimo tego incydentu, życzę spokojnego dnia ☺️
Łucja Michałek,
Wójt Gminy Istebna

BRAWO PANI WÓJT – TAK TRZYMAĆ!

Gratulujemy całej Gminie Istebna takiego wspaniałego lidera!

oprac. Jacek Biel

Dodaj komentarz