11 Stycznia – KONTR PROTEST – pod Sądem Najwyższym!

UWAGA! Stowarzyszenie NIEZŁOMNI – 11 stycznia (sobota) od godz. 14:00 organizuje kontr-protest pod Sądem Najwyższym! Protest „nadzwyczajnej kasty” zaczyna się o godzinie 15-tej.

Jak czytamy:

Odbudowujemy miasteczko protestu pokrzywdzonych bezprawiem przez sędziów III RPRL.
Zaprasza Adam Słomka, tel. 601  646 080

Od kilku dni postkomunistyczne stacje telewizyjne i radiowe, organizacje i wydawnictwa neomarksistowskie nawołują do protestu w obronie ich sądów. Mała i krzykliwa grupka beneficjentów niedemokratycznego systemu – bo sędziowie nie są wybierani tylko mianowani – walczy – rzekomo w obronie demokracji – a tak naprawdę walczy o obronę bastionu komunizmu jakim są w Polsce właśnie sądy.

Inicjatywa Stowarzyszenia NIEZŁOMNI – to pierwsza inicjatywa zorganizowana przez grupę która ma dosyć bezczelności „nadzwyczajnej kasty” – jak sami o sobie mówią sędziowie – i zaprasza innych niezadowolonych do kontr-protestu.

Adam Słomka wzywa także do odbudowania miasteczka protestu pokrzywdzonych bezprawiem przez sędziów III RPRL.