Kennedy Jr. ostrzega rodziców przed niebezpieczeństwem stosowania w większości niesprawdzonych szczepionek COVID u dzieci

Robert F. Kennedy Jr. na zdjęciu – ostrzegł przed obowiązkowym szczepieniem przeciwko COVID-19 w debacie z profesorem prawa z Harvardu Alanem Dershowitzem, wskazując, że „ pomijano ” kluczowe elementy testów

Robert F. Kennedy Jr.prawnik zajmujący się ochroną środowiska, ostrzegł Amerykanów w czwartek 23 lipca 2020r,!!! aby zachować ostrożność w przypadku każdej nowej szczepionki na koronawirusa, wskazując, że pomijane są kluczowe elementy testów. 

„Szczepionka Moderna, która jest głównym kandydatem, całkowicie pominęła testy na zwierzętach” – powiedział Kennedy podczas internetowej debaty na temat obowiązkowych szczepień z udziałem znanego profesora prawa z Harvardu Alana Dershowitz’a. Debatę wyemitował Valuetainment, a moderatorem był Patrick Bet-David. 

Kennedy należy do rodziny politycznej, będąc synem senatora Roberta F. Kennedy’ego i siostrzeńcem prezydenta Johna F. Kennedy’ego. Obaj zostali zamordowani w latach 60.

Kennedy powiedział, że inny aspekt testowania był równie niezadowalający. Szczepionkę Moderna przetestowano „na 45 osobach. Mieli grupę 15 osób otrzymującą wysokie dawki, grupę 15 osób ze średnią dawką i 15-osobową grupę o niskim wzroście ”.

„W grupie z niską dawką jedna z osób była tak chora z powodu szczepionki, że musiała być hospitalizowana” – wyjaśnił. „To sześć procent. W grupie otrzymującej wysokie dawki trzy osoby zachorowały tak, że musiały zostać hospitalizowane. To dwadzieścia procent.

Pomimo tych znaczących problemów „idą naprzód i wytwarzają dwa miliardy dawek tej szczepionki”.

Kolejnym problemem związanym z testowaniem szczepionki na koronawirusa jest to, że nie jest ona testowana na „typowych Amerykanach”, ale na starannie wyselekcjonowanej grupie osób, które nie cierpią na określone schorzenia.

„Stosują to, co nazywają kryteriami wykluczenia” – powiedział Kennedy. „Podają te szczepionki tylko w tych testach, które robią najzdrowszym ludziom”.

„Jeśli spojrzysz na ich kryteria wykluczenia: nie możesz być w ciąży, nie możesz mieć nadwagi, nigdy nie paliłeś papierosa, nigdy nie paliłeś, nie możesz mieć problemów z oddychaniem w swojej rodzinie, nie możesz cierpieć na astmę , nie możesz mieć cukrzycy, nie możesz mieć reumatoidalnego zapalenia stawów ani żadnej choroby autoimmunologicznej. W rodzinie nie może być historii napadów. To są ludzie, na których testują szczepionkę ”.

Zapytał: „Co się dzieje, kiedy podają je typowemu Amerykaninowi? Wiesz, Sally Six-Pack i Joe Bag of Donuts, który ma 50 funtów nadwagi i ma cukrzycę ”.

Kennedy kilkakrotnie podkreślał, że „każdy inny lek… który miał taki profil w swoim pierwotnym badaniu pierwszej fazy, byłby [martwy w chwili przybycia]”.

„Żaden produkt medyczny na świecie nie byłby w stanie osiągnąć takiego profilu, jaki ma Moderna” – powtórzył.

W trakcie debaty Kennedy mówił również o zwykłych szczepionkach, które większość ludzi przyjmuje, od wirusowego zapalenia wątroby typu B po szczepionkę przeciw grypie, podkreślając, że nigdy nie przeprowadzono żadnych odpowiednich testów, które są obowiązkowe w przypadku innych leków. Szczepionki „to jedyny produkt leczniczy, który nie musi być testowany pod kątem bezpieczeństwa w porównaniu z placebo” – wyjaśnił.

W badaniu obejmującym placebo jedna grupa osób otrzymałaby szczepionkę, podczas gdy inna grupa otrzymałaby roztwór soli fizjologicznej, który nie miałby żadnego wpływu na zapobieganie określonej chorobie. Osoby biorące udział w badaniu byłyby następnie obserwowane w celu sprawdzenia, czy istnieją jakiekolwiek różnice między dwiema grupami, zarówno pod względem choroby, przeciwko której szczepiono, jak i skutków ubocznych.

Ponieważ testy te nigdy nie są przeprowadzane na szczepionkach, „nikt nie zna profilu ryzyka jakiejkolwiek szczepionki, która znajduje się obecnie w harmonogramie. A to oznacza, że ​​nikt nie może powiedzieć z naukową pewnością, że ta szczepionka zapobiega większej liczbie obrażeń i zgonów niż powoduje.

W rzeczywistości powinno być odwrotnie, powiedział Kennedy, a szczepionki są testowane nawet dokładniej niż jakikolwiek inny lek.

„Jest to interwencja medyczna, która jest podawana całkowicie zdrowym ludziom, aby uchronić kogoś przed chorobą” – zaznaczył. „I to jedyne lekarstwo, które podaje się zdrowym ludziom… a zwłaszcza dzieciom, które mają przed sobą całe życie. Można więc oczekiwać, że chcielibyśmy, aby ta konkretna interwencja miała szczególnie rygorystyczne gwarancje, że jest bezpieczna ”.

Kennedy powiedział: „To nie jest hipotetyczne, że szczepionki powodują obrażenia i że urazy nie są rzadkie. Sądy ds. Szczepionek wypłaciły cztery miliardy dolarów „w ciągu ostatnich trzech dekad” i próg powrotu do sądu ds. Szczepień i uzyskania orzeczenia – [Departament Zdrowia i Opieki Społecznej] przyznaje, że mniej niż jeden procent osób, które są kontuzjowani, nawet dostać się do sądu. ”

Wspomniał o innym celu, aby nie ufać ślepo żadnej firmie produkującej obecnie szczepionki w Stanach Zjednoczonych. Każdy z czterech producentów szczepionek „jest skazanym seryjnym przestępcą: Glaxo , Sanofi , Pfizer , Merck ”.

„W ciągu ostatnich 10 lat, tylko w ciągu ostatniej dekady, te firmy zapłaciły 35 miliardów dolarów kar, odszkodowań, grzywien, za okłamywanie lekarzy, za oszukiwanie nauki, za fałszowanie nauki, za świadome zabicie setek tysięcy Amerykanów. ”

„Wymaga to dysonansu poznawczego”, skomentował Kennedy, „aby ludzie, którzy rozumieją kryminalną kulturę korporacyjną tych czterech firm, wierzyli, że robią to w każdym innym produkcie, który mają, ale nie robią tego ze szczepionkami. ”

Chociaż Kennedy jest często opisywany jako całkowicie przeciwny szczepionkom, podkreślił, że nie sprzeciwia się szczepionkom jako takim. Oskarżył swoich krytyków o „marginalizowanie mnie i uciszanie” poprzez fałszywe przedstawienie jego rzeczywistego stanowiska.

W maju Kennedy podpisał apel stworzony przez arcybiskupa Carlo Marię Viganò, mający na celu podniesienie świadomości społecznej wśród ludzi, rządów, naukowców i mediów na temat poważnych zagrożeń dla wolności osobistej spowodowanych przez rozprzestrzenianie się Covid-19.

Odwołanie wzbudziło w pewnym momencie zaniepokojenie szczepieniem przeciwko COVID-19 w związku z wolnością człowieka.

„Prosimy również przywódców rządowych, aby rygorystycznie unikali form kontroli nad ludźmi, czy to poprzez systemy śledzenia, czy inne formy wyszukiwania lokalizacji. Walka z Covid-19, jakkolwiek poważna, nie może być pretekstem do wspierania ukrytych intencji ponadnarodowych organów, które mają w tym planie bardzo silne interesy handlowe i polityczne. W szczególności obywatele muszą mieć możliwość odrzucenia tych ograniczeń wolności osobistej, bez nakładania jakichkolwiek kar na tych, którzy nie chcą używać szczepionek, śledzenia kontaktów lub innych podobnych narzędzi ”.

Z apelu jasno wynika, że ​​dla katolików „opracowywanie lub stosowanie szczepionek pochodzących z materiału pochodzącego z abortowanych płodów jest„ moralnie niedopuszczalne ”.

Komentarze do wideo YouTube z debaty pomiędzy Kennedym i Dershowitzem wskazywały, prawie jednogłośnie, że Kennedy wygrał debatę. Dershowitz przyznał wiele punktów, argumentując jednak, że z punktu widzenia prawa konstytucyjnego szczepionka na koronawirusa może być obowiązkowa.

Dershowitz, który dostarczył prawnikiem do bronił ludzi jak Donald Trump, Jeffrey Epstein i Juliana Assange’a, cytowany z 1905 roku Sąd Najwyższy orzekając jako precedensu. Jacobson przeciwko Massachusetts podtrzymał upoważnienie stanów do egzekwowania przepisów dotyczących przymusowych szczepień.

Kennedy wyjaśnił, że w tamtym czasie rząd stanowy proponował ludziom albo zaszczepienie się, albo zapłacenie grzywny w wysokości pięciu dolarów. Argument Dershowitza był jednak taki, że w oparciu o prawo konstytucyjne, w tym ten precedens, „państwo ma prawo dosłownie zabrać cię do lekarza i wbić igłę w ramię”.

Kennedy powiedział: „Myślę, że istnieje duża konstytucyjna przepaść między, no wiesz, tym środkiem zaradczym, którym jest zapłacenie grzywny, a faktycznym wejściem, zatrzymaniem kogoś i wstrzyknięciem go na siłę”.

Prezydent Trump powiedział już , że nowa szczepionka na koronawirusa nie będzie obowiązkowa, ale dostępna dla tych, „którzy chcą ją otrzymać. Nie każdy będzie chciał to dostać ”. Petycja LifeSiteNews, mówiąca „nie” dla obowiązkowych szczepień, zebrała ponad 650 000 podpisów i nadal może zostać podpisana tutaj .

Podczas debaty nie poruszano kwestii etycznej wielu szczepionek pochodzących z linii komórkowych abortowanych dzieci.

  Alan Dershowitz Koronawirus Szczepionka Przeciwko Koronawirusowi Szczepienia Przymusowe Szczepionka Moderna Robert Francis Kennedy Jr Szczepienia Szczepionk

Dodaj komentarz