„Żydowska wdzięczność” – skandaliczne OŚWIADCZENIE Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie

Czy oświadczenie wyraża solidarność z Polakami i oburzenie z powodu licznych dewastacji kościołów? – tak jak postąpili przedstawiciele naszego Kościoła katolickiego w reakcji na jedną z międzynarodowych afer, że jakiś chory psychicznie będący pod wpływem alkoholu rzucił kamieniem w okno synagogi i zbił szybkę w Gdańsku w 2018 roku? Nic z tych rzeczy. Mamy do czynienia z mentalnością, że wszystkie Kościoły katolickie są mniej warte niż jedna szybka w ich synagodze! Oni szczerze nienawidzą kościoła katolickiego, popierają agresję, przemoc, wulgaryzmy i nawoływania do zabijania. Ciekawe jak długo trwałaby ta ich tolerancja i solidarność z dziczą, gdyby ta lewacka banda zaczęła też atakować/zamazywać sprayem synagogi? A dla lewactwa nie ma żadnej świętości.

Przeczytajcie to oświadczenie naiwniacy z polskiego Sanhedrynu, przeczytaj to prezydencie Duda, który masowo (tysiącami) przyznajesz polskie obywatelstwa izraelczykom:

Zdjęcie

A może, panie wicepremierze i rządzie, te wielkie polskie budżetowe pieniądze na żydowskie cmentarze przeznaczycie dla polskich matek z niepełnosprawnymi dziećmi oraz na dziecięce hospicja?

A tak na marginesie, to ci Żydzi (zwani polskimi Żydami, nie mylić z ateistyczną lewacką żydokomuną) przeczą przykazaniom Mojżeszowym i nauce – nie zaliczając dziecka w okresie płodowym do kategorii ludzi.

opr.JUM

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz