Zabranie założycielskie Oddziału Stowarzyszenia RKW w Szczecinie

Szanowni Państwo!
Uczestnicy zebrania koordynatorów RKW w Częstochowie w dniu 20 czerwca 2015 r. absolutną większością głosów powołali Stowarzyszenie „RKW – Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy” z siedzibą w Warszawie.
W załączeniu przesyłam statut Stowarzyszenia  jego zadania i strukturę.
Prezesem Krajowego Zarządu Głównego Stowarzyszenia został wybrany dr Jerzy Targalski.
Władze krajowe Stowarzyszenia wzywają do pilnego tworzenia terytorialnych oddziałów w gminach, powiatach i województwach.
Wypełniając wymogi statutu zwołuję zebranie założycielskie członków Oddziału Powiatowego Stowarzyszenia „RKW – Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy” w Szczecinie.
Zebranie odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2015 r. o godzinie 17:00 w sali nr 23 (II p.), Szkoly Delta, Plac Żołnierza Polskiego 5, 70-551 Szczecin.
PROGRAM ZEBRANIA ZAŁOŻYCIELSKIEGO ODDZIAŁU POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA RKW W SZCZECINIE:
* Rejestracja deklaracji członkowskich
* Ustalenie ważności zebrania założycielskiego
* Oddziałunie Grzegorza Czarneckiego, koordynatora powiatowego
* Wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta i członków komisji
skrutacyjnej
* Zatwierdzenie porządku obrad w głosowaniu jawnym
* Wybór prezesa Oddziału, w głosowaniu tajnym
* Wybór dwóch członków zarządu Oddziału, w głosowaniu tajnym
* Wybór delegata Oddziału na walne zebranie koordynatorów
powiatowych, w głosowaniu tajnym
* Wolne wnioski
* Podpisanie protokołu z zebrania założycielskiego Oddziału

Proszę osoby zainteresowane przystąpieniem do Stowarzyszenia RKW o przyniesienie ze sobą wypełnionej deklaracji członkowskiej według
Zapraszam do licznego udziału w zebraniu założycielskim Oddziału
Stowarzyszenia RKW w Szczecinie.
Grzegorz Czarnecki
koordynator powiatowy RKW