Spotkanie i wybory RKW Zielona Góra, 9 lipca, godz. 19.00 sala „Nad Kotwicą”

Zebranie odbędzie się 9 lipca 2015r. o godz 19.00 w sali „Nad Kotwicą” ul. Zjednoczenia 92 w Zielonej Górze.

Program zebrania

1. Przedstawienie statutu stowarzyszenia, celów, jakie sobie postawiło RKW na zjeździe w Częstochowie.
2. Wybór Zarządu Oddziału Powiatowego stowarzyszenia.
3. Wyznaczenie delegata do Rady Koordynatorów w Krajowym Zarządzie Głównym.

4.Powołanie kolegium redakcyjnego portalu regionalnego RKW i lokalnego dodatku prasowego gazety WNET.

5. Omówienie zadań organizacyjnych związanych z wrześniowym referendum.

6.Omówienie grafiku spotkań i wykładów otwartych i zamkniętych na okres sierpień-październik 2015.

7. Wolne wnioski.

Budowa portalu RKW Zielona Góra dobiega końca. Teraz potrzebne będzie szkolenie.Zamierzamy też mocno wykorzystać media papierowe. Dzięki Pani Jadwidze Chmielowskiej chcemy uruchomić lokalny dodatek gazety WNET. W czwartek zbiera się komitet redakcyjny. Ustalimy strategię działania, zakres tematyczny i ruszamy z robotą. Z uwagi na to, że na naszym terenie działa lokalna prasa jest wyłącznie „poprawna politycznie” oględnie mówiąc, widzimy w dodatku olbrzymi potencjał informacyjny, edukacyjny i propagandowy w zakresie naszej idei.

Z pewnością szkolenia bardzo się nam przydadzą i będziemy z nich korzystać. W piątek okaże się, czy ewentualnie uda się zorganizować szkolenia dziennikarzy obywatelskich na terenie zachodniej Polski (przy odpowiedniej liczbie chętnych oczywiście).

Pozdrawiamy i prosimy o kontakt
Beata Pachnik-Łodzińska tel 502067838 e-mail: beata.doradztwo@gmail.com
Tomasz Naruszewicz tel 781100105 e-mail tomasz.naruszewicz@gmail.com