OBSERWATORZY ZAGRANICZNI znów podczas wyborów w Polsce dzięki staraniom Stowarzyszenia RKW i w porozumieniu z Komitetem Wyborczym Prawo i Sprawiedliwość!

OBSERWATORZY ZAGRANICZNI – Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy, w porozumieniu z Komitetem Wyborczym Prawo i Sprawiedliwość, sprowadza znów do Polski zagranicznych obserwatorów i organizuje ich pobyt i pracę dla naszej Ojczyzny!
To jedno z ważniejszych naszych zwycięstw – już poprzednio ich obecność oraz brawurowe akcje kontrolne, świetnie zorganizowane przez Jadwigę Chmielowską podczas wyborów prezydenckich, przysłużyły się walnie do zwycięstwa!
Rozmowy z Komitetem Wyborczym Prawa i Sprawiedliwości trwały dość długo lecz zakończyły się pomyślnie, dziękujemy serdecznie za zaufanie a do wspólnej akcji zapraszamy także i inne komitety, wolontariuszy oraz wszystkich członków Stowarzyszenia RKW.
Osoby, które chcą pomóc w goszczeniu obserwatorów i organizacji ich pracy w okręgach wyborczych,  prosimy o kontakt z Jadwigą Chmielowską jadwigachmielowska@gmail.com