Nie ułatwiajmy roboty fałszerzom!

Tak,  jak to było mówione na prowadzonych przez nas szkoleniach (ale tylko tych ze Stowarzyszenia RKW) fałszerzom – którzy zdawali i zdają sobie sprawę, że nie są w stanie już zapobiec zwycięstwu Prawa i Sprawiedliwości – chodzi o to by rządy były koalicyjne.

GŁÓWNA BATALIA dotyczy tego by OCALIĆ okrągły stół a zrobić to chcą przy pomocy różnych jego uczestników z pierwszej i drugiej linii, rozrzuconych dziś po wielu partiach.

Mamy świadomość, że w tym przeciwstawieniu się operacji „ocalmy okrągły stół” – poprzez operację wstępną odpowiedniego sfałszowania wyborów –  Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy praktycznie może liczyć tylko na siebie a to właśnie ze względu na siły resortowe umieszczone i działające po stronie partii rządzących i partii opozycyjnych.

NASZ SYSTEM DO PODLICZANIA GŁOSÓW (nie działający dla potrzeb ABW) WWW.RKW.LIKE.TO

NIE UJAWNIAMY JAKIE I SKĄD SPŁYWAJĄ NASZE WYNIKI

– tak jak to jest w „innych” systemach podliczania –

BY NIE UŁATWIAĆ POD DYKTANDO ABW ROBOTY FAŁSZERZOM

(oczywiście na bieżąco rejestrujemy wszystkie Państwa uwagi i zdjęcia)

ALE NAJPIERW NIECH SZCZEGÓŁOWE WYNIKI UJAWNI PKW!!!