Komunikat Krajowego Zarządu Głównego Stowarzyszenia RKW z dnia 27 sierpnia 2015

Komunikat z 27 sierpnia 2015 r. Krajowego Zarządu Głównego Stowarzyszenia RKW

Jerzy Targalski zrelacjonował rozmowę przeprowadzoną w Kancelarii Prezydenta RP, przygotowania do uruchomienia portali i wizytę w Radomiu, gdzie 26 sierpnia założono nowy oddział Stowarzyszenia RKW. W tajnym głosowaniu wybrano zarząd w składzie: Mateusz Bracisiewicz – przewodniczący, Michał Pawiński – wiceprzewodniczący i Michał Nowakowski – skarbnik.
Jadwiga Chmielowska poinformowała o najnowszym numerze „Kuriera Wnet”, w którym znalazła się wkładka z materiałami Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy. Najnowszy numer tego miesięcznika będzie w kolportażu 31 sierpnia.
Ernest Nosko przedstawił stan przygotowań do prowadzenia samodzielnych badań sondażowych. Kwestia ta wywołała dyskusję.
Zarząd przyjął kolejnych 44 nowych członków Stowarzyszenia ze Szczecina, Lęborka, Torunia, Włocławka, Radomia, Wrocławia, Tych, powiatu wielickiego, limanowskiego, żywieckiego, piaseczyńskiego, ząbkowickiego.
Na tym posiedzenie zakończono. Kolejne odbędzie się za tydzień w czwartek o godz. 20.