Dwa nowe Oddziały Stowarzyszenia RKW – WIELICZKA I RADOM

Zebranie założycielskie Oddziału Powiatowego Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy w Wieliczce

W dniu 18.08.2015 odbyło się zebranie Oddziału RKW Powiatu Wielickiego. Po przystąpieniu do Stowarzyszenia nowych osób Oddział liczy 10 członków.

W tajnym głosowaniu wybrano Zarząd Oddziału w składzie: Tomasz Kasprzyk – przewodniczący – koordynator powiatowy, Jakub Kogut – członek zarządu, Zofia Hankus-Wszołek – członek zarządu.

Omówiono plany nawiązania współpracy z innymi ruchami społecznymi , sytuację RKW oraz plany działania RKW na nadchodzące referendum.

Uzgodniono również, że w celu uniknięcia problemów we współpracy pomiędzy STOWARZYSZENIEM RKW  oraz ruchem RKW, koordynator Stowarzyszenia RKW będzie również pełnił funkcję koordynatora ruchu RKW, działając wspólnie.

Kolejne spotkanie RKW na powiat wielicki odbędzie się 01.09.2015.

Zebranie założycielskie Oddziału Powiatowego Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów  Ruch Kontroli Władzy w Radomiu

(26 sierpnia 2015 r., Hotel Iskra, ul. Planty 4 w Radomiu)

17.00 Przywitanie członków Stowarzyszenia, przedstawienie porządku spotkania
17.15 Podsumowanie stanu przygotowań do kontroli referendum z 6 września 2015 r.
17.30 Wystąpienie dr Jerzego Targalskiego, Prezesa Stowarzyszenia RKW
18.30 Wybór komisji skrutacyjnej do przeprowadzenia wyborów terenowych władz RKW i przeprowadzenie wyborów Zarządu Oddziału Powiatowego Stowarzyszenia RKW w Radomiu.
19.00 Ogłoszenie wyników wyborów
19.15 Dyskusja