Tęczowa walka z wyimaginowanym złem

Jak podaje portal onet.pl, prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zadeklarował, że trzeci Marsz Równości planowany w 2020 r. obejmie swoim patronatem.


Mateusz Krobski i Kacper Kubiak z Instytutu Równości informują, że dzięki wsparciu policji, Prezydenta i pani Marszałek, dotychczasowe marsze odbywały się w pokojowej i radosnej atmosferze.

Walka z z wyimaginowanymi zagrożeniami, do których zalicza się brak tolerancji, to jeden z elementów tworzenia wirtualnej polskiej rzeczywistości. Jednym z jej głównych zadań jest przeciwstawianie polskiemu patriotyzmowi oraz tradycyjnemu katolickiemu modelowi rodziny otwartości na wszystko. Ma to być panaceum na wszelkie krajowe zło, wynikające, zdaniem bojowników tej walki, z przesiąknięcia umysłów Polaków ciemnogrodem.


Najodważniejsi rycerze tej walki widzą rzeczy, których nikt inny nie widzi. Robert Biedroń w Parlamencie Europejskim powiedział:


Do Roberta Biedronia
Panie Robercie Biedroń nikogo nie obchodzi to, że jest Pan gejem, o ile tych swoich skłonności nie będzie Pan manifestował. Manifestacja tych i każdych innych skłonności seksualnych budzi po prostu zniesmaczenie. Proszę więc nie wiązać Pana gejostwa z dyskryminacją.

Jeśli zdarzyło się, że w jakimś sklepie, restauracji czy hotelu odnoszono się do Pana z niechęcią, to prawdopodobnie tylko dlatego, że Pana projekt polityczny wydaje się zły a Pana aktywność publiczna gorsząca! Proszę zachowywać się przyzwoicie a z pewnością nie będzie Pan u nikogo budzić złych emocji.

Red

Dodaj komentarz