Nowa jakość – Nove Miasto – świętokrzyskie

Z przyjemnością informujemy, iż nasz portal nawiązał współpracę z witryną novemiasto.com

Strona novemiasto.com należy do Instytutu Historycznego Nurtu Niepodległościowego im. Andrzeja Ostoja Owsianego. Jest to portal regionalny z siedzibą redakcji w Kielcach, zatem od teraz będziemy mogli informacje z województwa świętokrzyskiego prezentować Państwu w bardziej przejrzystej formie. Podobnie jak dotychczas, trzeba nacisnąć w menu przycisk NOVEMIASTO (ŚWIĘTOKRZYSKIE) i już jesteśmy w świętokrzyskim.

Mamy ambicje, aby omawiać sprawy lokalne ze wszystkich szesnastu województw, jednak publikowanie wielu informacji w sposób kaskadowy czyni je mniej czytelnymi. Wiszą na stronie zbyt krótko, a przegląd regionów, bazując na jednym portalu, jest mniej poręczny.

Działanie nasze wpisuje się w strategię integrowania środowisk patriotycznych, wytworzenia synergicznej energii, zwiększającej możliwości obu naszych portali. Nieśmiało przypuszczamy, iż w sytuacji, gdy organizacje obywatelskie nie są zbyt zasobne, a na radykalną poprawę raczej się nie zanosi, jest to bardzo dobrą strategią wpisującą się w politykę repolonizacji mediów.

Naszym marzeniem jest zaproszenie do współpracy kolejnych regionalnych wydawców mediów patriotycznych, tak, aby tym sieciowym działaniem objąć rzeczywiście całą Polskę. Docelowo, gdzieś z tyłu głowy, świta nam myśl o ogólnopolskim i jednocześnie bardzo lokalnym dwutygodniku w formie papierowej.

Niniejszym zapraszamy więc wszystkich, którym Ojczyzna miła, do wspólnej pracy dla wspólnego dobra, jakim jest bezpieczeństwo informacyjne naszego państwa oraz zwalczanie wrogiej i często nie przebierającej w toksycznych i trollujących środkach, propagandy.

Wszystkim zainteresowanym podaję adres kontaktowy:

Jacek Biel 533 176 177 adres e-mail: jacek2jacek2@wp.pl

Get involved!

Comments

No comments yet