21.03 sobota Jasna Góra – Msza święta za Ojczyznę i Konferencja POWSTAŃ POLSKO – ODWOŁANE – ODWOŁANE – ODWOŁANE

Z przykrością informujemy Państwa iż nasze spotkanie zostało odwołane z przyczyn niezależnych od Organizatorów. Powiadomimy Państwa o nowym terminie.

odbędzie się oficjalne spotkanie RKW z PKW w sprawie naszych zastrzeżeń dotyczących dotychczasowej pracy PKW i konieczności zmiany praktyk i uchwał PKW sprzyjających fałszowaniu wyborów w Polsce. Po spotkaniu wydamy komunikat.

na Jasnej Górze, wzorem pamiętnego roku 2015, organizujemy zlot wszystkich, którzy chcą podjąć odpowiedzialność za uczciwy przebieg wyborów 2020. Odbędzie się zatem po latach kolejna Konferencja RKW „POWSTAŃ POLSKO”.

o godz. 12.00 Mszę Świętą za Ojczyznę odprawi ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz
a po Mszy Świętej nastąpią obrady w sali Ojca Kordeckiego na Jasnej Górze.

Rozsyłajmy szeroko tę informację i przygotowujmy się do tego ważnego spotkania w duchowej stolicy naszego Narodu. Oby jak najwięcej z nas weszło w skład Obwodowych Komisji Wyborczych, przeszło rzetelne szkolenia a wtedy uda się ograniczyć do minimum przygotowane metodycznie fałszerstwa wyborcze.

Organizujmy przyjazd zbiorowy z naszych miejscowości, ponieważ jest to duży wysiłek podejmowany dla Ojczyzny być może uda się Państwu uzyskać pomoc w opłaceniu takiego przyjazdu z funduszy lokalnej „Solidarności” lub innych stowarzyszeń lub instytucji, którym zależy na Polsce.

Starajmy się już od jutra o to by ta zachętą i komunikat ukazał się w lokalnej prasie i mediach społecznościowych.

https://www.facebook.com/events/627714521340956/

Dodaj komentarz