„Skradzione wybory” w Michigan: kasta urzędnicza kontratakuje

Analityk, który kierował audytem sądowym maszyn Dominion Voting Systems w stanie Michigan, powiedział w piątek [18.12], że informacje, na których ocenzurowanie nalegali urzędnicy tego stanu, pokazują, że wyniki wyborów zostały zmienione.

„Oryginalny raport zawierał wyszczególnione dowody, które opublikowaliśmy w nim, aby pokazać w dokładny sposób to, co zrobiliśmy i – równie dokładnie – uzyskane wyniki. Jednakże, ostatecznie nasz raport został przeredagowany. A teraz zarzut brzmi: „O.K., lecz [w raporcie] nie ma realnych dowodów”, a Dominion mówi: „Nie, tych rzeczy nie można było zrobić” – powiedział Russell Ramsland Jr. w swoim wirtualnym wystąpieniu dla Newsmax TV (w programie „Greg Kelly Reports”).

„Lecz w tym momencie argumenty firmy Dominion nie obalają naszych ustaleń, ponieważ argumentacja Dominion opiera się na ich własnej instrukcji użytkownika i dziennikach [użytkowania], a przecież, gdyby te dzienniki zostały opublikowane, to pokazałyby bardzo wyraźnie, że algorytm RCV [głosowanie rankingowe] został wprowadzony. To dowodzi, że komunikaty o błędach były masowe. A to z kolei jasno pokazuje, że wyniki wyborów zostały odwrócone” – dodał Ramsland.

Biuro sekretarza stanu Michigan Jocelyn Benson nie odpowiedziało na naszą prośbę o komentarz.

Ramsland i jego zespół Allied Security Operations Group (ASOG) przeprowadzili na początku grudnia audyt maszyn i oprogramowania Dominion w hrabstwie Antrim (stan Michigan), gdzie urzędnicy stanowi ogłosili w nocy z ¾ listopada zwycięstwo demokratycznego kandydata na prezydenta Joe Bidena. Urzędnicy ci przyznali następnie, że wyniki zostały wypaczone, i że prezydent Donald Trump faktycznie otrzymał więcej głosów w tym okręgu.

Jako część sprawy sądowej [z powództwa Williama Baileya], audyt ten był pierwszą przeprowadzoną po wyborach oficjalną kontrolą produktów Dominion.

Prawnicy sekretarza stanu Michigan, Jocelyn Benson, poprosili w zeszłym tygodniu sędziego 13 okręgu Kevina Elsenheimera o nakazanie przeredagowania wyszczególnienia dowodów przed wypuszczeniem raportu na światło dzienne, argumentując, że dzienniki [użytkownika] mogą zawierać kod źródłowy i ich opublikowanie może stworzyć problem dla bezpieczeństwa. Matthew DePerno [1], prawnik powoda w sprawie, powiedział, że dzienniki jedynie odzwierciedlają błędy, które odnalazł zespół Ramslanda.

Sędzia Elsenheimer [którego Trump zdążył już, niestety, pochwalić „za geniusz, odwagę i patriotyzm”[2]) ostatecznie opowiedział się po stronie władz stanowych, oświadczając, że nie chce pozwolić na ujawnienie potencjalnie niebezpiecznych informacji. Sędzia dodał, że, być może, zezwoli na opublikowanie oryginalnej wersji raportu [ASOG] w przyszłości.

Podczas audytu Ramsland powiedział, że jego zespół stwierdził, iż system głosowania Dominion „został świadomie i celowo zaprojektowany z nieodłącznymi błędami, aby dokonać oszustwa systemowego i wpłynąć na wyniki wyborów.”

„System celowo generuje ogromną liczbę błędów przy głosowaniu. Elektroniczne karty do głosowania są następnie przekazywane w celu wydania orzeczenia sądowego. Umyślne błędy prowadzą do masowego wydawania decyzji dotyczących kart do głosowania bez nadzoru, przejrzystości i śladu audytu. Prowadzi to do fałszowania wyborów. Na podstawie naszych badań doszliśmy do wniosku, że system głosowania firmy Dominion nie powinien być stosowany w stanie Michigan. Następny wniosek jest taki, że wyniki głosowania w hrabstwie Antrim nie powinny być certyfikowane” – dodał Ramsland w raporcie.

Urzędnicy stanowi zakwestionowali te ustalenia w przedłożeniu do sądu, twierdząc w nim, że raport „wyprowadza szereg niepotwierdzonych wniosków, przypisuje oszukańcze motywy i chęć mataczenia procesom, które z łatwością można wyjaśnić jako rutynowe procedury wyborcze lub poprawki popełnionych błędów, i sugeruje bezpodstawnie, że nie używane w stanie Michigan elementy oprogramowania wyborczego jakimś sposobem były odpowiedzialne za błędy tabulacji lub raportowania, których albo nie udowodniono, albo są łatwe do wyjaśnienia.”

Zanim jeszcze [przeredagowana wersja] raportu została [za zgodą Elsenheimera] opublikowana, biuro Jocelyn Benson zauważyło, że audyt został zakończony i wezwało wyborców do „wystrzegania się fałszywych oświadczeń”.

Tuż po opublikowaniu [ocenzurowanej wersji] raportu [3], sekretarz stanu Jocelyn Benson powiedziała, że wybory 3 listopada w stanie Michigan i w całym kraju „były najbezpieczniejsze w historii USA” i stwierdziła, że „nadal nie ma dowodów na masowe oszustwo”.

W czasie przesłuchania w senacie stanowym w tym tygodniu, dyrektor generalny Dominion John Poulos zakwestionował ustalenia przedmiotowego raportu, a jego firma stwierdziła w oświadczeniu, że „zarzuty sformułowane w raporcie są od strony technologicznej nieuzasadnione”, i dodała: „Maszyny Dominion nie „przerzucały” i nie mogły „przerzucać” żadnych głosów.”

Matthew DePerno napisał w piątek na Twitterze [4], że nie może się doczekać zeznań Benson.

Ramsland zapowiedział w Newsmax TV pojawienie się wkrótce większej ilości wybuchowych informacji. – „Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni pojawią się pewne informacje, które radykalnie zmienią warunki gry”. – „Podstawowe pytanie brzmi: czy ludzie będą to zgłaszać? Pożyjemy, zobaczymy.”

Zachariasz Stieber, „The Epoch Times”

Tłumaczenie – Grzegorz Grabowski

Przypisy tłumacza:

[1] – Expert Testimony by Matthew S DePerno, esq. https://www.depernolaw.com/expert-testimony.html

[2] – Zob.: Trump: audyt maszyn Dominion „pokazuje ogromne oszustwo” https://stowarzyszenierkw.org/polityka/trump-audyt-maszyn-dominion-pokazuje-ogromne-oszustwo/ (16.12.2020).

[3] – Zob.: Allied Security Operations Group Antrim Michigan Forensics Report REVISED PRELIMINARY SUMMARY, v2 Report Date 12/13/2020 https://www.depernolaw.com/uploads/2/7/0/2/27029178/antrim_michigan_forensics_report_[121320]_v2_[redacted].pdf

[4] – DePerno zamieścił 20 grudnia na Twitterze [https://twitter.com/mdeperno/status/1340631033012731904 ] tabelkę „Results of Antrim County hand recount” („Wyniki ręcznego przeliczenia głosów w okręgu Antrim”): https://pbs.twimg.com/media/EprgVKPW4AAxxIB?format=jpg  – gdzie widzimy, że Bidenowi odjęto 1810 głosów, a Trumpowi dodano 5250 głosów. Wnioski nasuwają się same.

Tekst oryginalny: Redacted Information in Dominion Audit Report Shows Races Were Flipped: Analyst (Analityk: przeredagowane informacje w raporcie z audytu maszyn Dominion pokazują, że wybory zostały odwrócone) https://www.theepochtimes.com/redacted-information-in-dominion-audit-report-shows-races-were-flipped-analyst_3625228.html (19.12.2020).

[FOTO:] Fight for Trump. Źródło: [WIDEO:] FIGHT FOR TRUMP – SAVE AMERICA – SAVE THE WORLD (Walcz o Trumpa – uratuj Amerykę – uratuj świat) https://youtu.be/shEFsszCkvw (19.12.2020). Kanał: ScienceSplat

[WIDEO:] Exclusive: Gen. Flynn on the Last 4 Years: ‘The American People Saved Me’ | Pt 1 (Exclusive: Gen. Flynn o ostatnich czterech latach: „Naród amerykański mnie uratował” / Cz. 1) 
https://youtu.be/SOcFsMKBSak (15.12.2020). Kanał: American Thought Leaders – The Epoch Times

„W pierwszej części tego ekskluzywnego wywiadu usłyszymy o doświadczeniach generała porucznika Michała Tomasza Flynna w czasie ostatnich czterech lat. Podyskutujemy o tym, co przyciągnęło go w 2016 roku do ówczesnego kandydata Donalda Trumpa i dlaczego uważa, że stał się on celem, oraz poznamy przemyślenia generała na temat obecnej sytuacji politycznej w Ameryce.”

fot. Shutterstock

https://youtu.be/orFvL7QzArk

7 komentarzy do wpisu „„Skradzione wybory” w Michigan: kasta urzędnicza kontratakuje”

Dodaj komentarz