Kłamstwo KORONAWIRUSOWE ZDEMASKOWANE w Brazylii! Szpital leczący pacjentów z COVID-19 okazał się OSZUSTWEM!!!

Członkowie parlamentu brazylijskiego z Filippe Poubel na czele postanowili potwierdzić podejrzenia i wejść do szpitala, który twierdził, że ma 5000 zakażonych i 200 zgonów z powodu COVID-19. Według doniesień nie było tam ani jednej osoby, a szpital był całkowicie pusty i oczywiście wciąż był w budowie.

Działając na wskazówkę, że coś poszło nie tak w tym szpitalu, pięciu członków parlamentu Brazylii poszło do szpitali pod wpływem zachęty ze strony prezydenta Bolsonaro, aby wejść i sprawdzić liczbę pacjentów.

Jak się okazało szpital ten jeszcze nie został ukończony, urzędnicy włamali się, by sprawdzić roszczenia, i odkryli, że szpital to absolutny bałagan i ma w nim żadnych pacjentów

Gubernator najwyraźniej oszukuje państwo i naród wraz z obywatelami-podatnikami i kłamie na temat statystyk. Jest to prawdopodobnie program sprzeniewierzenia, który ma pomóc w upadku kraju i wypchnięciu szczepionek na podstawie zawyżonej liczby zgonów związanych z Covid.

źródło: facebook.com