Black Lives Matter. 15 murzynów postrzelonych przez murzynów na pogrzebie murzyna zastrzelonego przez murzyna

Amerykańska stacja telewizyjna CBS 2 Chicago na swojej stronie internetowej w artykule poinformowała, ani razu nie używając słowa „murzyn” czy „Afroamerykanin”, że „co najmniej 15 osób zostało rannych we wtorek wieczorem w strzelaninie, której padli ofiarą uczestnicy pogrzebu w Chicago.

Wśród ofiar jest 10 kobiet i 5 mężczyzn, jedna z ofiar była przypadkowa. Ofiary mają od 21 do 65 lat. Sześć osób jest w poważnym stanie.

Ofiary znajdujące się przed domem pogrzebowym zostały postrzelone przez pasażerów czarnego samochodu. Wystrzelono co najmniej 60 pocisków.

Ofiary przybyły na pogrzeb 31-letniego Donniego Weathersby’ego, którego śmiertelnie postrzelono. Policja przed zdarzeniem podejrzewała, że „na pogrzebie może dojść do uderzenia odwetowego”. Teraz murzyni będą mieli pretensje do policji, że nie zapobiegła zbrodni, a nie do murzynów, którzy strzelają do siebie jak do kaczek.

Chicago to miasto sterroryzowane przez 117 tys. gównie kolorowych członków 55 gangów. Dzięki terrorowi czarnych rasistów z BLM kierowanych przez komunistów, którzy terroryzują amerykańskie miasta, policja w USA zaprzestaje walki z przestępczością, a bezkarni kryminaliści szaleją na mieście.

W dzielnicy, w której miała miejsc strzelania, w zeszłym roku zabito w czerwcu 2019 roku 3 osoby a w tym już 13.

Jan Bodakowski

źródło: prawy.pl

Get involved!

Comments

No comments yet