Wybory Prezydenckie 2020-Komunikat Nr 7

Szanowni Państwo,

w załącznikach przesyłam druk dotyczący zgłoszeń nowych kandydatów na członków OKW oraz cztery uchwały PKW dotyczące pracy Obwodowych Komisji Wyborczych.

Proszę wszystkich kandydatów do OKW oraz mężów zaufania i obserwatorów społecznych o wydrukowanie tych materiałów, zapoznanie się z nimi i zabranie ich ze sobą na wybory.

Przypominam kandydatom i członkom OKW o konieczności walki o wybór na stanowisko przewodniczącego Komisji. Zasady tego wyboru znajdziecie w druku Uchwały PKW Nr 164/2020.

Osoby którym skończyły się upoważnienia (stare sprzed 10 kwietnia wciąż są ważne) proszę o zgłaszanie zapotrzebowań w nieprzekraczalnym terminie do środy do godz. 12:00, 10 czerwca (do jutra), tak aby zdążyły dotrzeć do piątku. Tego dnia, 12 marca mija termin zgłoszenia kandydatów na członków OKW.

Upoważnienia będę wysyłał za zaliczeniem pocztowym (koszt ok.15,- PLN).

Andrzej Zdun
Stowarzyszenie RKW – Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy