Mój osobisty komentarz do wyniku wyborów (bez szczegółowego odnoszenia się do kwestii fałszerstw), czyli

CO POWINIEN ZROBIĆ KANDYDAT ANDRZEJ DUDA I JEGO ZAPLECZE POLITYCZNE A CZEGO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIKT Z NICH NIE ZROBI

1. Powinni uszczelnić system głosowania poprzez natychmiastowe autopoprawki PKW do własnych wcześniejszych głupich uchwał, które podjęli przed pierwszą turą. Mają kim to zrobić ponieważ w obecnym składzie PKW mają większość.

2. Zaapelować o ogólnopolski udział ludzi w kontroli wyborów – o mężów zaufania i obserwatorów społecznych. 

3. Powinni wypowiedzieć Konwencję Stambulską.

4. Powinni jeszcze pomyśleć, co ewentualnie przez te dwa tygodnie można ważnego i  nieodwracalnego zrobić dla Polski i jej elektoratu (NIE obiecywać, tylko zrobić i chodzi NIE O ROZDANIE PIENIĘDZY)

5. Powinni w Kancelarii Prezydenta przekazać jakieś ważne funkcje i odpowiedzialność za ważne kwestie ludziom z Konfederacji i takim osobom jak ew. prof. Piotrowski.

6. CBA powinno na wniosek Andrzeja Dudy (to, że na wniosek Prezydenta powinno być puszczone w obieg) aresztować Szumowskiego oraz Sasina a Sejm powinien ich zdymisjonować. Powinny być także na wniosek Prezydenta zatrzymane inne osoby, które dopuściły się matactw i wzbogacenia na tzw. pandemii.

7. Kandydat Andrzej Duda powinien mniej Mówić, jak nakręcona maszynka a wiecej podjąć konkretnych działań:

– albo wnieść do sejmu jakaś ważną ustawę albo zmianę ustawy w sprawach odczuwalnych dla Polaków i dających im wolnościowe GWARANCJE powstrzymania przed omnipotencją państwa i urzędasów

– za coś istotnego przeprosić, a jest za co przepraszać (nie dość, że trzeba przeprosić to w dodatku Polacy to uwielbiają)

– zwołać albo na bazie własnej kancelarii albo w sejmie, forum/radę (nie ważne jak by się to miało nazywać) pokazujące, że Prezydent i kandydat na dalsze 5 lat prezydentury jednoczy wokół siebie dotychczasowych swych konkurentów i oponentów (ale tylko tych pochodzących z obozu patriotycznego)

Aż tyle jest potrzebne do zwycięstwa i zmiany oblicza tej prezydentury. Inaczej zwycięży Targowica (ta bezpośrednia, a więc inna forma Targowicy zamiast tej, która już śmiało sobie poczyna zainstalowana wewnątrz własnego obozu i prowadząca Prezydenta do ewidentnej klęski).

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM W KOMENTARZACH POD WPISEM O ZGŁASZANIE INNYCH PROPOZYCJI!

Jeśli chodzi o fałszerstwa, przed którym przestrzegaliśmy [TUTAJ] wskazując na wielkie miasta i na mistyfikację/zawyżenie frekwencji poprzez wygenerowanie „głosowanie” między innymi korespondencyjnego – ich ewidentny ślad odnajdziemy w statystykach dotyczących wielkich miast:

Jeśli chodzi o duże miasta (201-500 tys.) na Rafała Trzaskowskiego głosowało 37,8 proc. wyborców, a w największych aglomeracjach (powyżej 500 tys.) – 47,2 proc. W przypadku Andrzeja Dudy było to odpowiednio: 32 proc. i 24,7 proc. wyborców.

Jeśli teraz V kolumna przedstawi to zestawienie kandydatowi Andrzejowi Dudzie, jako potrzebę zawalczenia o elektorat miejski, poprzez konieczność stonowania kampanii, to wybory w drugiej turze będą… przegrane. Przedsmak takich działań V kolumny mieliśmy, gdy Andrzej Duda zapowiedział gotowość rozpatrzenia ustawy o „małżeństwach homoseksualnych” (z czego się na szczęście wycofał). Jeśli Prezydent pójdzie znów za syrenim śpiewem V kolumny to nastąpi demobilizacja własnego i potencjalnego elektoratu i KLĘSKA.

Marcin Dybowski, Krajowy Koordynator sieci RKW

Dodaj komentarz