Wielkie zaskoczenie, że Wilk to nihilista optujący za Trzaskowskim – pisaliśmy już o tym ponad 2 tygodnie temu – Konfederacja jest niewiarygodna

Wciąż trwają spekulacje kogo poprze Konfederacja w II turze wyborów prezydenckich w sytuacji, gdy nie dostanie się do niej Krzysztof Bosak.

Jacek Wilk z tego ugrupowania w piątkowej rozmowie z Radiem TOK FM, zaskoczył informując, że „trzeba będzie zacisnąć zęby” i zagłosować na Rafała Trzaskowskiego. 

Gdyby Krzysztof Bosak nie dostał się do drugiej tury, trzeba będzie zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i zagłosować na Rafała Trzaskowskiego 

– powiedział Jacek Wilk z Konfederacji na antenie TOK FM. Informacja ta wywołała spore poruszenie wśród internautów; nie brakowało ostrych słów.

Ludzie szybko zapomnieli jak wyglądało 8 lat rządów PO. Nowy kandydat, taki światowy I postępowy.. Nie jestem zajadłym pisiorem, na każdą sytuację patrzę zdrowo. Czy już wiecie dlaczego PO chciało przesunąć wybory? Im chodzi tylko o władzę, ludzie włączcie myślenie.

Zdrajcy

Żaden normalny konfederata nie zagłosuje na Trzaskowskiego. Chyba, że farbowany lis.

Konfa to hipokryci jakich mało. PiS za mało radykalnie prawicowy, ale poprzemy lewaka. W gębie jesteście Konfederaci prawicą a realnie lewicą.

Przynajmniej szczerze się określają przed pierwszą turą. Dobrze wiedzieć z kim mamy do czynienia. Narodowcy….

– komentują internauci.

Pisaliśmy o tym TUTAJ już 25. maja.


Edit: Wilk się już tłumaczy – jest za, a nawet przeciw.

Niczego to nie zmienia. Nadal 35% (minimum) Konfederatów to nihiliści polityczni.

EB

Dodaj komentarz