Łódzki Marsz Normalności – 26 czerwca

Czołem!

Witam wszystkich Czytelników portalu RKW. Jak wiemy i pamiętamy – w zeszłym roku dużo się działo. Akcje, plany i pełna mobilizacja jaką wszyscy się wykazaliśmy dała opór złu.

Obecnie rozpoczął się okres wakacyjny i mamy kolejną sytuację – wydarzenie, które wymaga naszej obecności i reakcji.

Wnajblizśza sobotę, czyli jutro, 27. czerwca, o godz. 13:00 ulicami Łodzi przejdzie parada dewiantów pod hasłem „Dajcie nam żyć”. Dlatego mobilizujmy się wszyscy, proszę Was o pomoc i pojawienie się pod łódzką Katedrą o godz. 12:30 obok której zaplanowano tracę jutrzejszego marszu.

Do zobaczenia – Bartek Pabisz – Młodzież Wszechpolska

Proszę dopisywać sie pod postem na FB

TUTAJ


26 czerwca przedstawiciele homolobby po raz kolejny zamierzają zalać nasze miasto falą swojej propagandy, indoktrynując młodzież, atakując tradycyjny model rodziny i podstawy zachodniej cywilizacji. Będą to robić pod patronatem władz samorządowych.

Wobec zmasowanego ataku na tradycyjne wartości, niszczenia każdego, kto ośmieli się przeciwstawić politycznej poprawności homolobby (tak jak to się działo z łódzkim drukarzem, który odmówił promowania LGBT swoją pracą), mówimy stanowcze NIE! dla promocji sodomii w przestrzeni publicznej.

To środowisko jesienią ubiegłego roku pokazało dobitnie, że nie istnieją dla nich żadne świętości, a ich celem nie jest „tylko odwiedzanie się w szpitalach”, tylko zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny. Ci ludzie profanowali kościoły, wykrzykiwali wulgaryzmy, napadali na swoich politycznych przeciwników.

Wszystkich, którym bliskie są tradycyjne wartości, którzy nie chcą genderowej i homoseksualnej edukacji w szkołach, którzy chcą bronić cywilizacji łacińskiej przed zboczeniami zapraszamy na łódzki MARSZ NORMALNOŚCI!

Spotykamy się w sobotę, 26 czerwca o 11:30 na Pasażu Rubinsteina – przejdziemy ulicą Piotrkowską, aby zamanifestować prawa większości, terroryzowanej przez agresywną mniejszość.

Akcja na FB TUTAJ

Dodaj komentarz