Tomasz Karolak wyrzucony z IKEI! Aktor nie chciał założyć maseczki. Twierdzi, że to niezgodne z konstytucją-brawo witamy w gronie jak określił NAS-ich System COVID-19 chorymi psychicznie

Tomasz Karolak chce być wolnym człowiekiem w państwie prawa Polsce dewastowanym przez Gandalów.(przyp.red.)

Sklepy sieciowe (śmieciowe) są w zależności od globalnych(czytaj: Nowego Porządku Świata) wpływów lub sami je narzucają (dla swojego zniewolenia) (przyp.red.)

Celebryta o całej sytuacji poinformował w środę na swoim Instagramie. Napisał, że został wyproszony ze sklepu, mimo, że jego badania krwi zaprzeczają obecności koronawirusa, a ponadto nie ma jego objawów. Zaznaczył, że bezpodstawnie wyproszono go z IKEI i powinien wezwać policję, bo samo zakrywanie ust i nosa jest niezgodne z konstytucją.

Konstytucja w Polsce jest tylko na koszulkach noszonych pod rozpiętymi marynarkami (po bolszewicku) dlatego w Polsce Konstytucja jest traktowana jak „piąte koło u wozu(kibitki)”(przyp.red.)

– Ochroniarz przyczepił się do mnie i wyprosił ze sklepu, a w sklepie restauracji klienci także nie mieli zasłoniętych ust oraz nosa – relacjonował Karolak, który jednocześnie zapowiedział bojkot szwedzkiej marki. Jak twierdził, zakupy zrobił w innej sieci, gdzie nikt nie oczekiwał zasłonięcia ust i nosa. Co ciekawe, jego nazwisko jest obecnie najpopularniejszym wątkiem na Twitterze, co oznacza, że wiele osób ocenia jego zachowanie.

Przerażenie ogarnia że społeczeństwo nie śledzi wypowiedzi prawdziwych fachowych medycznych znawców tematu COVIDA a słuchają i wierzą ludziom którzy uwierzyli że są zdolni zrozumieć więcej niż pojmie ich rozum(przyp.red.)

5. Art 31 pkt 3 konstytucji, od którego właściwie powinienem zacząć i umieścić na pierwszym miejscu. Z mocy prawa, wyżej wymienionego, każda regulacja, która ogranicza wolności i prawa konstytucyjne jest niezgodna z prawem człowieka.(przyp.red.)

Internauci są podzielni, jedni biją brawo aktorowi z podradomskiego Skaryszewa, Ci którzy są jeszcze wolni, a drudzy Ci już zniewoleni oceniają, że aktor nie powinien się tak zachować.

Co więcej, ogólnopolskie media cytują oświadczenie szwedzkiego koncernu, który odniósł się do sprawy z naszym aktorem. IKEA twierdzi, że nie obsługuje klientów, którzy nie zakrywają ust i nosa przy pomocy odzieży(( onuc,szmat z warsztatu samochodowego,ścierek od podłogi lub skarpetek, maseczek z automatu bez jakichkolwiek sterylizacji lub przyłbic ochronnych)przyp.red..

(Ma być buzia i nos zapchane byle czym i byle jak

bo to nad niewolnikiem znak.(przyp.red.)

Panie Tomaszu tak trzymać jeśli trzeba , a trzeba to musimy ratować co jeszcze się nie zgniło.

temat źródłowy: echodnia.eu

Dodaj komentarz