Powstał Oddział Powiatowy Stowarzyszenia RKW w Ostrowi Mazowieckiej

26 listopada 2015 r. w najstarszej szkole średniej w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z Jerzym Targalskim, który przedstawił koncepcję działalności Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy. Po dyskusji do Stowarzyszenia przystąpiło 9 osób, po czym rozpoczęło się zebranie założycielskie. W tajnych wyborach przewodniczącym Oddziału Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej wybrany został Andrzej Morawski, do Zarządu w tajnym głosowaniu wybrano Jadwigę Traczyk, która została wiceprzewodniczącą i Agnieszkę Kalupę.

Kategorie Bez kategorii

Powstał Oddział Powiatowy Stowarzyszenia RKW w Ostrowi Mazowieckiej