Upalone gupiki – Robert Tekieli

Miałem w Krakowie dilera. W stanie wojennym legalnie przypalał marihuanę. Studiował biologię i wkręcił promotora w pracę magisterską pod tytułem „Wpływ THC na błędnik ryby gupik”. Upalał rybki akwariowe wdmuchując im dym marihuanowy przez pompkę powietrzną do akwarium. Wiecie Państwo jak zachowują się upalone gupiki? Pływają do góry brzuchami.

W USA od 2017 roku w sklepach z zabawkami można kupić transgenderowe lalki przedstawiające małą blondynkę z dwoma kucykami i penisem pod sukienką w czerwono-żółte groszki. 84 proc. holenderskich pediatrów chciałoby eutanazji dzieci w wieku 1-12 lat. Jak doniósł The Telegraph, we wrześniu 2019 roku 24-letnia Julia z Polski został na rok zawieszona w prawach studenta na Uniwersytecie Nottingham, gdzie studiuje położnictwo, powodem było promowanie przez dziewczynę swoich poglądów pro-life i sprzeciwu wobec aborcji. „Moja babcia to stara świnia ekologiczna” – śpiewał przed ubiegłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia chór dziewięciolatków na antenie niemieckiej publicznej stacji radiowo-telewizyjnej Westdeutscher Rundfunk. Włochy wprowadziły obowiązkowe lekcje o zmianach klimatu. W Stanach Zjednoczonych trwa kampania na rzecz legalizacji marihuany, która ma być tym „zastrzykiem, na który czeka gospodarka po koronawirusie”.

Mój marihuanowy diler był prawie geniuszem. Prawie wydestylował LSD ze sporyszu, naprawdę był bardzo blisko. Po roku, może po dwóch „pisania” pracy o gupikach, promotor zorientował się w sytuacji i zmusił go do zmiany tematu pracy magisterskiej. Tytuł kolejnej brzmiał: „Obecność gołębi na Rynku krakowskim w przestrzeni i czasie”. Facet podzielił rynek na kwadraty i co jakiś czas liczył gołębie. Milicja zdjęła go z gzymsu Sukiennic krakowskich, malował skrzydła gołębiom, bo mu się rozfruwały. Trafił do psychiatryka i już z niego nie wyszedł.

Tetrahydrokannabinol rozwalił mu głowę. Aktywny biologicznie czynnik marihuany i haszyszu rozpuszcza mielinę, która otula końcówki synaps. Układ nerwowy człowieka przypalającego dłuższy czas przypomina skrzynkę rozdzielczą z sektami kabli elektrycznych, z których dla kaprysu ktoś ściągnął izolację. Jedno wielkie krótkie spięcie. Wyładowania, smród ozonu, katastrofa.

Poseł Rozenek: Pójdźmy drogą Czech. Stowarzyszenie Wolne Konopie: Liberalizacja prawa dotycząca marihuany może uratować budżet państwa.

Większość kanadyjskich hospicjów, które nie zgodzą się na zabijanie pacjentów, będzie musiała zakończyć działalność, ponieważ nie otrzymają dotacji ze środków publicznych. „Słodka śmierć” od 2017 roku została w tym państwie określona prawnie jako działanie o charakterze medycznym na równi z terapią i opieką paliatywną. Od kwietnia w Wielkiej Brytanii lekarze mogą odmówić pomocy homofobom, seksistom i rasistom. Sąd Najwyższy Finlandii orzekł, że seks z dziećmi w wieku 10. lat nie jest „gwałtem”, jeśli pochodzisz z kultury, w której relacje seksualne między dorosłymi a dziećmi są „normalne”. W sierpniu 2019 roku w tęczowej manifestacji „Prague Pride” po raz szósty wspólnie ze środowiskami LGBTQ wzięli udział członkowie organizacji Československá pedofilní komunita (ČEPEK), którzy rozdali uczestnikom parady cztery tysiące ulotek propagujących seks dorosłego z dzieckiem.
„Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. >Gwałcili mnie na zmianę, gdy się broniłam pokazywali mi ciała martwych dziewczynek<”. Nie zdjęcia. Ciała.

Szkoła, uniwersytet, media, prawo, służba zdrowia, popkultura. Świat stoi na głowie. Jesteśmy gupikami, pływamy do góry brzuchem. Ale jesteśmy święcie przekonani, że dalej wszystko jest normalnie. Rozglądamy się, patrzymy na kumpli, sąsiadów, polityków, wszystko jest w porządku, ponieważ oni też pływają do góry brzuchami. Jest bezpiecznie, jest wspaniale. Dobrego dnia, towarzysze.

Robert Tekieli