PiS zamrozi gospodarkę ponownie jak tylko otrzyma takie polecenie

Autor: Czarna Limuzyna

Dyspozycje, które otrzymują politycy PiS są przekazywane w różny sposób. Najbardziej bezczelne polecenia wydają publicznie: ambasador Mosbacher i politycy żydowscy. Tu nie ma sugestii, lecz jest przysłowiowa kawa na ławę – ma być tak i tak. Jednym z najbardziej spektakularnych poleceń był żydowski nakaz wykastrowania ustawy IPN oraz nakaz zostawienia telewizji TVN w spokoju. Zrobiła to jakiś czas temu rzeczniczka Departamentu Stanu USA, a ostatnio ambasador Mosbacher.

Zmiana struktury właścicielskiej polskojęzycznych mediów jest główną przyczyną rezygnacji polityków PiS z tzw. repolonizacji mediów, które stały się od pewnego czasu żydowskie (struktura właścicielska).

Żydowski fundusz inwestycyjny wchodzi do Axel Springer (…)Amerykański fundusz private equity Kohlberk Kravis & Roberts kupił większościowy pakiet akcji niemieckiego koncernu wydawniczego Axel Springer SE.

Do spółki Ringier Axel Springer Polska należącej do grupy Axel Springer Springer Media AG należy jeden z największych portali internetowych Onet.pl, ogólnopolski dziennik „Fakt”, tygodnik „Newsweek”, oraz wiele innych gazet między innymi tak znane tytuły jak „Przegląd Sportowy”, „Auto Świat” czy miesięcznik „Forbes”.

Hanry Kravis, podobnie jak jego wspólnicy Jerome Kohlberg Jr. i George R. Roberts, to amerykański biznesmen pochodzenia żydowskiego. Jest znany z poparcia udzielanego Partii Republikańskiej. Wspierał finansowo między innymi kampanię prezydenta Donalda Trumpa.

NajwyższyCzas

PiS zamrozi gospodarkę ponownie jak tylko otrzyma takie polecenie

W wersji dla ciemnego ludu zapowiedziała to była polityk PO, aktualnie „minister rozwoju” PiS Jadwiga Emilewicz

Emilewicz: Zamrozimy gospodarkę ponownie, jeśli liczba zakażeń wzrośnie

W Radiu Zet gościła dziś (18 maja) wicepremier Jadwiga Emilewicz. Polityczka nie pozostawiła wątpliwości: w przypadku, kiedy liczba zakażeń koronawirusem wzrośnie, gospodarka zacznie być przez rząd zamrażana ponownie. /wprost.pl/

Dokończenie tekstu na ekspedyt.org

Dodaj komentarz