KRÓTKIE PODSUMOWANIE NOWYCH RZĄDOWYCH OBOSTRZEŃ DOTYCZĄCYCH POWIATÓW W ZWIĄZKU Z KORONAŚCIEMĄ.

150 osób z Rybnika (strefa czerwona) w maseczce może jechać do Zabrza (strefa zielona) i brać udział bez maseczki w weselu. A ludzi z Zabrza nie może być w Rybniku więcej niż 50. Jesteś z Rybnika chcesz iść na spacer czy rower bez kagańca na twarzy ? Pakuj rzeczy ,wsiadaj w auto i odwiedź sąsiedni powiat,tam możesz robić te straszne rzeczy bez podduszania się szmatką. Zamknęli ci kino czy siłownię ?

Nie przejmuj się ,parę kilometrów dalej są nadal otwarte. Wkurwia cię opalanie i kąpiele z przymusową maską na twarzy z patrolem straży miejskiej czy milicji czającymi się w krzakach i czekającymi aż szmata zsunie ci się z twarzy? Zero problemu. Jedź gdziekolwiek byle poza granice skażonego rządową głupotą powiatu. Jesteś ze „skażonego” powiatu i wkurwia cię ta cała covidowa szopka?

Nie przejmuj się ,wal prosto do lokalu na piwo z kumplami. Tam maskarada nie obowiązuje 🙂 Będziecie za to mieć dużo miejsca na browary , całe 4 metry kwadratowe na łeb 😉 I wreszcie wisienka na torcie czyli komunikacja miejska. Jak wiadomo autobusy czy tramwaje jeżdżą np. z „zielonych” Katowic czy Zabrza przez „ognisko zarazy” 😉 czyli Rudę Śląską . To jak panie Szumowski ? Będziecie wyrzucać nadmiar ludzi z autobusów na granicy Rudy Śląskiej ? A może wyślecie milicję ,by wlepić ludziom mandaty ?

P.S. Jako mieszkaniec Śląska oświadczam ,że mam gdzieś taki rząd ,który zwyczajnie robi z ludzi idiotów dyskryminując mieszkańców mojego regionu. Pokażcie mi jednego górnika ,który umarł w męczarniach z powodu Covid-19 ,pokażcie mi te stosy trumien i zakłady pogrzebowe nie wyrabiające z zamówieniami. Uwzięliście się na kopalnie ? Zacznijcie „badać” w ten sam sposób spółki skarbu państwa ,Bogdankę czy KGHM i wyjdzie wam ,że bezobjawowa koronasraczka panuje wszędzie. A na końcu zbadajcie się sami ,zamknijcie się w domach i nie wychodźcie ,żebym nie musiał codziennie was słuchać i oglądać.

Dodaj komentarz