Jak „się” fałszuje wybory w Warszawie – wypowiedzi członków OKW, mężów zaufania!

Zachęcamy wszystkich Państwa do pisania i składania PROTESTÓW WYBORCZYCH – opublikujemy jeszcze szczegóły w tej sprawie i będziemy służyć pomocą w tej sprawie.

Publikujemy niektóre z wypowiedzi z naszego spotkania RKW po wyborach w Warszawie. Niektóre osoby nie chciały publikowania swego wizerunku (zasłoniliśmy wtedy kamerę), inne się na publikacje wizerunku zgodziły.

Rejestrowaliśmy wypowiedzi na bieżąco tak, jak przebiegało spotkanie tak i nagrania zawierają uwagi lub komentarze lub głosy innych uczestników spotkania.

Warto wysłuchać tych świadectw świadczących o nieprzestrzeganiu i łamaniu praw wyborców, łamaniu Kodeksu Wyborczego, lekceważenie i łamanie uchwał PKW określających, jak ma przebiegać praca członków OKW.