Hołownia z pretensjami do Budki i Trzaskowskiego

Borys Budka może mówić co chce nt. mojego braku pokory, ale sondaże są jasne – dawały mi większe szanse wygrać z Andrzejem Dudą – mówił 27.07.2020 na antenie Polsat News Szymon Hołownia.

– Platforma i wszystkie inne partie miałyby prezydenta, który patrzyłby na sytuację zupełnie inaczej niż prezydent Andrzej Duda. Nie można być pewnym tego, że wygrałbym z Dudą, ale sondaże pokazywały, że szanse miałem zdecydowanie większe. 

Tego samego dnia twórca ruchu alternatywnego do Platformy pytany na antenie Rzeczpospolita TV o nowy projekt Rafała Trzaskowskiego i Borysa Budkę, tzw. „Nową Solidarność” odpowiedział: 
O ruchu obywatelskim i że partie polityczne nie wystarczą mówiłem na 4 miesiące przed Rafałem Trzaskowskim. Jak w zeszłym tygodniu usłyszałem Borysa Budkę trzy miesiące po tym, jak powiedziałem, że będzie think tank – ruch obywatelski i może kiedyś partia, powiedział, że ma taki pomysł, żeby u nich był think tank – ruch obywatelski, i zmieniona partia – to mu napisałem: Borys, jak następnym razem coś nowego wymyślicie, to zadzwońcie do nas, bo myśmy to pewnie nie dość że wymyślili, to pewnie już to robimy i jesteśmy zaawansowani. 

oprac. Christophoros

Dodaj komentarz