Dr Reiner Füllmich i dr David Martin – 60. posiedzenie niemieckiego Komitetu Śledczego ds. Koronawirusa (polskie napisy)

Niemiecko-amerykański prawnik dr Reiner Füllmich, pogromca takich korporacji jak Deutsche Bank i Volkswagen, rozmawia z dr Davidem Martinem, prezesem M-CAM International Innovation Risk Management 9 lipca 2021 r., podczas posiedzenia niemieckiego Komitetu Śledczego ds. Koronawirusa.
M-CAM International zajmuje się m. in. białym wywiadem przemysłowym, analizą innowacji pojawiających się na całym świecie, głównie w aspekcie ekonomicznym. Dr Martin na podstawie analizy ok. 4 000 patentów zgłoszonych w latach 1999 – 2020 dochodzi do zaskakujących wniosków, że wszystko, co wiąże się z rzekomo nowym wirusem SARS-COV-2 zostało opisane w setkach patentów już na początku XXI wieku, a sam wirus jest produktem inżynierii genetycznej. Wyjaśnia też, dlaczego nie może być mowy o wariantach Beta, Delta itd..
Rozmowa ma ogromne znaczenie dla zrozumienia, w jaki sposób rzekoma pandemia COVID-19 została sfabrykowana i kto odniósł na niej bezpośrednie korzyści.

Znamienny jest cytat zdania Petera Dashaka z pewnego raportu z 2015 roku:

Musimy zwiększyć publiczne zrozumienie potrzeby stosowania medycznych środków zaradczych takich jak publiczny program szczepień na koronawirusa. Kluczową siłą napędową są media, a gospodarka szybko podda się indoktrynacji. Musimy wykorzystać ten szum medialny i uzyskać przewagę, by przejść do rzeczywistych problemów. Inwestorzy pojawią się, gdy zobaczą możliwość zysku na końcu procesu.

Rozmowa dodaje wiele ważnych puzzli do pandemicznego obrazka. Pełny zapis 60. posiedzenia komitetu jest tutaj

Oprac. Es.

Dodaj komentarz