David Horowitz wyjaśnia, w jaki sposób George Soros i „Partia Cienia” rządzą demokratami – 30% albo L

W 2006 roku najlepiej sprzedający się autor New York Times David Horowitz napisał wybuchową książkę o „ The Shadow Party ”, w której szczegółowo opisał, jak miliarder George Soros i radykałowie z lat 60. przejęli Partię Demokratyczną, zgodnie z dowodami uzyskanymi ze współautorem Richardem Poe – także autor bestsellerów New York Times.

Teraz, ponad dekadę później, wpływ Sorosa stał się coraz bardziej widoczny w dzisiejszej Partii Demokratycznej.

Horowitz wyjaśnił w wywiadzie dla The Epoch Times, jak partia zmieniła się całkowicie od początku.

„Ponieważ lewica zawsze dominowała w instytucjach kultury, ludzie nawet nie wiedzą, czym jest komunizm” – powiedział. „Ale taka właśnie jest Partia Demokratyczna: redystrybucja ich rasistowskiej ideologii zwanej„ polityką tożsamości ”, gdzie pierwszą rzeczą, którą chcesz wiedzieć o ludziach, jest kolor ich skóry, ich płeć lub orientacja seksualna. Wszystko inne jest drugorzędne. ”

Horowitz powiedział, że Soros ma poczucie „fałszywej cnoty” w wyniku manipulacji politycznych, jego wersji „ratowania świata”.

W ubiegłym roku Soros przekazał prawie 18 miliardów dolarów swojej fortuny swoim fundacjom  Open Society Foundation,  co czyni ją jedną z największych na świecie organizacji aktywizmu politycznego.

Horowitz powiedział, że fundusze z fundacji Sorosa kształtują znaczną część kultury w dzisiejszym społeczeństwie amerykańskim, ale ostateczny cel za tym stoi jest znacznie bardziej złowieszczy. „Jestem byłym radykałem, więc wiem, jak złowroga, zła i złośliwa jest lewica” – powiedział.

Prawdziwym celem stojącym za Sorosem i „Partią Cieni” Horowitza jest „uczynienie Ameryki jednopartyjnym państwem i uciszenie ludzi takich jak ja”.

„[Soros] założył koalicję taką jak Grupa Robocza, a potem ma takie rzeczy, jak Sojusz Demokracji, który jest operacją o wartości 50 milionów dolarów, w której przekazuje pieniądze kandydatom demokratycznym” – powiedział Horowitz. „Ma obsesję na punkcie sekretarzy stanu, ponieważ kontrolują oni proces wyborczy”.

„Jest właścicielem Partii Demokratycznej [poprzez] swoje sieci” – powiedział Horowitz, dodając, że „naprawdę nie byłoby możliwe, aby każdy demokratyczny kongresmen lub kobieta ubiegał się o urząd – nawet zasiedziały – i zostałby wybrany bez wsparcia sieci Soros . ”

Powiedział, że fundacje przenikają do każdego sektora społeczeństwa. „Tak zwane filantropijne fundamenty, to maszyna kulturowa – pisarze, nagrody… Ta lewicowa koalicja dusi się wszystkich tych rzeczy”.

Horowitz powiedział, że zmiany w partii demokratycznej zaczęły się po tym, jak Soros wykupił swoje wpływy w partii podczas kampanii prezydenckiej George’a McGovern w 1972 roku.

„Partia Demokratyczna zmieniała się przez wiele lat. Zaczęło się to od kampanii McGovern, w której w latach 60. znalazł lewicę, która próbowała spalić kraj, więc utworzył agresywne kluby, hiszpańskie kluby, wszystkie były radykalnymi klubami, które stopniowo przejęły Partię Demokratyczną. ”

Horowitz opisuje także strategię o nazwie „Powyżej i poniżej”, z której korzystali Soros i jego drużyna.

„Twórz przemoc na ulicy, a potem poproś swoich gości, aby to naprawili” – powiedział. „Ci agresywni ludzie, sprawiający, że anarchia brzmi atrakcyjnie, oznacza to tylko, że niewinni ludzie giną. A potem zostają zaproszeni przez Obamę do Białego Domu, a Soros finansuje zarówno przestępców na ulicach, jak i Obamę. ”

Być może najbardziej uderzającym przykładem takiej strategii stosowanej dziś jest skrajnie lewicowa grupa ekstremistów, Antifa , której członkowie znani są z noszenia czerni i ukrywania swojej tożsamości za pomocą masek na twarz. Mimo że nazwa ta jest skrótem od „antyfaszystów”, organizacja często stosuje taktyki faszystowskie, uciekając się do przemocy wobec konserwatystów, zwolenników prezydenta Donalda Trumpa i innych osób uważanych przez nich za prawicowe.

„Potęga lewicy poprzez filantropijne tak zwane fundamenty musi zostać ograniczona”, powiedział Horowitz. „Lewicowe fundacje ukrywają darczyńców i finansują całe Towarzystwo Ruckus [organizacja non-profit, która twierdzi, że uczestniczy w szkoleniu z zakresu„ akcji bez użycia przemocy ”] i wszystkich tych, którzy tworzą chaos.”