Ks. James Martin atakuje Jezusa i Marię symbolem grzechu: podpisz protest

W Stanach wrze, nie tylko z powodu sfałszowanych wyborów, wprowadzenia cenzury na wypowiedzi „nieprawilnych” polityków, w tym na ówcześnie urzędującego prezydenta państwa – największej potęgi militarnej świata – ale wrze również oburzenie na ks. James’a Martin’a który w tweecie do 299 000 osób z aprobatą umieścił świętokradczą ikonę Matki Bożej Częstochowskiej z pro-homoseksualnymi aureolami tęczy.

Sprawa ta również bulwersuje Polonię.

Całą sprawę opisuje amerykański portal: tfpstudentaction.org który, współpracując z tysiącami uczniów i zatroskanych rodziców, TFP Student Action broni tradycyjnych wartości moralnych na uczelniach. Zainspirowani naukami Świętego Kościoła Katolickiego wolontariusze TFP stoją na pierwszej linii wojny kulturowej, pracując nad przywróceniem wartości cywilizacji chrześcijańskiej.

Działania TFP realizowane są przez 75 wolontariuszy na pełen etat i mają wsparcie 120 000 członków w całym kraju. Dyrektorem TFP Student Action jest John Ritchie.

Powracając do sprawy. Portal opisuje wydarzenia z Polski:

Zdjęcie udostępnione przez ks. Marcina stworzyli działacze proaborcyjni w Polsce, którzy otwarcie atakują Boga, Kościół katolicki i wartości moralne. Radykalna działaczka proaborcyjna i pro-LGBT Elżbieta Podlesna, na przykład, rozesłała kopie zbezczeszczonej ikony Jezusa i Maryi wokół kościoła św. Dominika w Płocku.

Według Associated Press, zmieniona ikona była wyświetlana na „koszach na śmieci i toaletach mobilnych”.

Kto jeszcze używa zbezczeszczonej ikony? Te same proaborcyjne tłumy, które szturmowały Kościoły katolickie i zdewastowały pomniki Świętych po tym, jak polski rząd ograniczył dostęp do aborcji w zeszłym roku.

Jednak ks. Martin napisał na Twitterze:

„… nic dziwnego, że dodali swój własny symbol, tęczę, z szacunkiem, do ukochanego wizerunku swojej matki”.

Nonsens: profanacja jest zamierzona. Zamierzona przeciwko Bogu. Używanie symbolu grzechu, aby zaatakować świętą czystość Jezusa i Maryi.

Następnie jest wezwanie do podpisania protestu:

Więc proszę: podpisz swój naglący protest w obronie świętej czci Jezusa i Maryi i oprzyj się ks. Martin próbuje znormalizować bluźnierstwo i nienaturalny grzech w Kościele.

Kopia twojego protestu zostanie wysłana do wszystkich biskupów katolickich w Stanach Zjednoczonych.

Ponadto według doniesień medialnych:

Ks. Martin powiedział, że katolicy powinni „szanować” związki homoseksualne
Ks. Martin wspiera transpłciowość dzieci
Ks. Martin faworyzuje homoseksualne pocałunki podczas Mszy (świętokradztwo przeciwko Bogu)
Ks. Martin powiedział, że homoseksualiści powinni być „zapraszani”, aby być szafarzami Eucharystii
Ks. Martin powitał nagrodę od New Ways Ministry, grupy potępionej przez Konferencję Biskupów Katolickich Stanów Zjednoczonych

Dlatego twój pełen modlitwy głos jest teraz potrzebny bardziej niż kiedykolwiek.

Ks. Martin powinien żałować i przeprosić!

Petycję można podpisać pod tym adresem (po prawej stronie na dole strony):

Salvasi

źródło: tfpstudentaction.org