„Stan Zagrożenia” – najnowszy film Ewy Stankiewicz w TVP1 – 20 stycznia 2021 (środa), TVP1, godz. 21

fot.: Photo Mix z Pixabay

Zapraszam do obejrzenia premiery mojego filmu dokumentalnego pt. Stan Zagrożenia w najbliższą środę o godz. 21 w TVP1 – na temat bezpieczeństwa naszego Państwa. To efekt 10 lat gromadzenia materiałów i dziennikarskiego śledztwa na temat śmierci polskiego Prezydenta na terenie Federacji Rosyjskiej, a także próba ujęcia problemu „w pigułce” w sposób zrozumiały dla międzynarodowego widza. Do kwietnia film nie będzie dostępny w sieci internetowej, także telewizyjna premiera to jedyna okazja.

Największym atutem filmu jest podanie źródeł informacji – bardzo poważnych źródeł – jest to odpowiedź na potrzebę ustalenia i uporządkowania faktów w sytuacji intensywnych kampanii dezinformacji dotyczących tej tragedii.

W przygotowaniu jest książka i druga część filmu z szokującymi materiałami, których źródłem są instytucje państwa polskiego, a także niepublikowane wywiady z technikami obsługi samolotu tuż przed wylotem oraz świadkami inwigilacji osób, które oficjalnie posądzono o samobójstwa.

Zapraszam do oglądania. Będę bardzo wdzięczna za podzielenie się tą informacją i pomoc w promocji. To bardzo ważny film.

Pozdrawiam serdecznie

Ewa Stankiewicz

Dodaj komentarz