Województwo Świętokrzyskie zaprasza na Świętokrzyskie Cup – wakacyjny turniej online w FIFA 20! – cała Polska

Zapisy tylko do piątku – nie przegap świetnego tournamentu!

W drugiej połowie lipca gracze FIFA 20 ze świętokrzyskiego i nie tylko będą mieli okazję powalczyć w wakacyjnym turnieju organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Świętokrzyskie Cup – z honorowym patronatem Ministerstwa Sportu – zostanie rozegrane online na PS4 w trzech kategoriach: szkoły, kluby sportowe i open. 

Rozgrywki dla uczniów i zawodników klubów sportowych mają charakter regionalny,
a kategoria open przeznaczona jest dla graczy z całego kraju. Ambasadorem projektu jest Robert “Lisek” Liszka, który podczas swoich regularnych streamów na Facebooku będzie promował i nagradzał najlepsze akcje turnieju.

Oprócz nagród rzeczowych od Urzędu Marszałkowskiego i Ministerstwa Sportu przewidziane są także nagrody specjalne dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Reprezentanci szkół powalczą o roczną subskrypcję PlayStation Plus i preordery FIFA 21, a także ponad pół tysiąca butelek wody mineralnej Buskowianka-Zdrój dla swojej placówki. Zawodnicy klubów sportowych także zagrają o wielką dostawę wody, a do tego o 6-dniowy pobyt w Uzdrowisku Busko-Zdrój i reprezentowanie swojego klubu w meczu pokazowym przeciwko drużynie z Ekstraklasa Games. W turnieju open główną nagrodą są bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. 

Zapisy ruszają 9 lipca i potrwają do 17 lipca. Start rozgrywek zaplanowano na 20 lipca,
a finały wszystkich kategorii odbędą się ostatniego dnia miesiąca. Więcej informacji oraz link do rejestracji można znaleźć na

swietokrzyskiecup.pl

Organizatorem turnieju jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Honorowym patronatem rozgrywki objęła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu Anna Krupka. Sponsorem nagród jest Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. – producent naturalnej wody mineralnej Buskowianka-Zdrój. Partnerem merytorycznym jest Esports Association.

Zaprasza Łukasz Korus


Świętokrzyskie Cup to rozgrywki na PS4 w trzech kategoriach:

SZKOŁY, KLUBY SPORTOWE​, OPEN​

Rozgrywki dla uczniów i zawodników klubów sportowych mają charakter regionalny, a kategoria open przeznaczona jest dla graczy z całego kraju.

Uwaga: w kategorii szkolnej mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich z województwa świętokrzyskiego, którzy w minionym roku szkolnym ukończyli minimum VII klasę podstawówki. Do uczestnictwa kwalifikują się więc absolwenci VII i VIII klas szkół podstawowych, a także absolwenci I, II, III i IV klas szkół średnich.

Dodaj komentarz