Donald Trump: Big-Tech chce was zdemoralizować i kontrolować. To ogromny problem

Prezydent USA Donald Trump odniósł się do sprawy ocenzurowania jego i wielu innych konserwatystów przez gigantów technologicznych. Według polityka to „straszliwy błąd”, który przyniesie Ameryce ogromne szkody.

Donald Trump wypowiedział się na ten temat na briefingu prasowym przed odlotem do Alamo w Teksasie. Chodzi o sprawę zbanowania go na Twitterze, Facebooku, Instagramie oraz Youtubie, podobnie jak wielu innych konserwatystów.

– Uważam, że Big Tech robi coś bardzo złego dla naszego kraju – powiedział. – Moim zdaniem to będzie dla nich katastrofalny błąd. Wprowadzają podziały, pokazują coś, co przewidywałem już od dawna. Przewidywałem to od dawna, ale ludzie nie reagowali. Myślę, że Big Tech popełnił straszny błąd. Bardzo, bardzo zły dla naszego kraju – dodał polityk.

– To sprawia, że inni robią to samo. Ma to skutek w postaci wielu problemów i zagrożeń. Wielki błąd – nie powinni tego robić. Gdy robią coś takiego, zawsze jest reakcja. Nigdy nie widziałem tyle gniewu, co teraz. To coś strasznego, naprawdę – oznajmił.

Odnosząc się do głośnych wydarzeń na Kapitolu w minioną środę raz jeszcze wezwał do tego, by unikać przemocy. Przypomniał, że gdy dochodziło do wielkich rozruchów w Portland, Seattle i wielu innych miastach USA, cała rzesza polityków zachowywała się wówczas bardzo źle.

– Media to nasz największy problem, w mojej ocenie to największy osobny problem. Fake newsy i Big Tech – podsumował. Nawiązując do wyborów prezydenckich powiedział, że media Big Tech były wśród tych, które chciały „oszukać, zdemoralizować i kontrolować” wyborców w USA.

Źródło: LifeSiteNews.com

Za: Pch24.pl

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz