Sąd orzekł, że właściciel klubu Wolność, który pomimo epidemicznych zakazów prowadził działalność gospodarczą NIE ZŁAMAŁ PRAWA!

Koniec lockdownu obwieścił rzecznik Strajku Przedsiębiorców, Jacek Hołubowski na konferencji prasowej zwołanej 4 maja:   ,,Jesteśmy tu po to, aby ogłosić duże zwycięstwo, które realnie wpłynie na zakończenie lockdownu a w rzeczywistości zakończy szaleństwo, do którego doprowadzają Morawiecki, Niedzielski, Kaczyński razem ze swoimi obłąkanymi doradcami”.          

Ekipa Morawieckiego albo nie mając pomysłu na odnalezienie się w wykreowanej na świecie pandemicznej rzeczywistości, albo może zmuszona tańczyć jak ktoś jej gra, przyjęła mocno zachowawczy scenariusz robienia tylko tego co robi większość, nie oglądając się na to, że dla rzekomego ratowania życia jednych, odbiera życie drugim. Ale najgorsze w tym całym koronacyrku oprócz bezprawnych lockdownów i zamordyzmu sanitarnego jest obwinianie bogu ducha winnych obywateli o stwarzanie zagrożenia dla zdrowia i życia innych i szczucie jednych na drugich.           

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe orzekł, że gdański przedsiębiorca, właściciel klubu Wolność, który pomimo epidemicznych zakazów, zgodnie z zagwarantowanymi w Konstytucji prawami i co ważne stosując się do reżimu sanitarnego prowadził działalność gospodarczą organizując w klubie imprezy, NIE ZŁAMAŁ PRAWA i uniewinnił go z zarzutu z art. 165 KK sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób, zagrożonego karą nawet do 8 lat pozbawienia wolności, który stał się ostatnio skuteczną bronią przeciwko niesfornym przedsiębiorcom, nie dającym się prowadzić władzy na krótkiej smyczy.                 

Sanepid, który razem z policją zajmuje się teraz głównie dręczeniem niewinnych przedsiębiorców również zrewidował swoje postępowanie wobec gdańskiego przedsiębiorcy. Wojewódzki Inspektor Sanitarny uchylił bowiem decyzję niższej instancji o zamknięciu lokalu z powodu łamania epidemicznych obostrzeń i nałożeniu na jego właściciela kary grzywny w wysokości 30 tys. zł, przekazując sprawę do ponownego rozpatrzenia przez Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Według Krzysztofa Łukowicza właściciela klubu Wolność ,,ograniczenie wszelkich wolności działalności gospodarczych opierało się na przestępczej działalności sanepidu, bandyckich zachowaniach policji, jak i służb wszelkiej maści aparatu państwa”.            

Przedsiębiorca już zapowiedział pozwy cywilne, i to nie tylko przeciwko pracownikom sanepidu i funkcjonariuszom policji stojącym za bezprawnie nakładanymi restrykcjami, ale również członkom ekipy rządzącej odpowiedzialnej za cały ten koronawirusowy bezprawny proceder: ,,Wszyscy odpowiedzą pierwszy raz za to, co zrobili, za swoje przestępstwa, za łamanie konstytucji”.

Przy okazji nie sposób nie wspomnieć, że łamanie zapisów Konstytucji RP, z którym mamy do czynienia w pandemicznej rzeczywistości na codzień, jakoś szczególnie mocno kłóci się z podkreślaniem przez rząd dziedzictwa demokracji i tradycji wolnościowych Konstytucji 3 Maja podczas obchodów 230. rocznicy jej uchwalenia.          

Jak wynika z wypowiedzi lidera Strajku Przedsiębiorców, Pawła Tanajno, który zwrócił uwagę na fakt, że za bezprawne poczynania rządzących odpowiedzą teraz podatnicy: ,,rząd nie tylko łamie prawo, ale też na koszt podatnika bawi się swoją niepraworządnością”, organizacja pomoże wszystkim poszkodowanym przedsiębiorcom, którzy otworzyli swoje biznesy pomimo rządowych zakazów, dochodzić odszkodowań za utracone przychody w okresie niezgodnego z prawem przymusu zawieszenia działalności gospodarczej.            

To nie jest już tylko kolejna wygrana bitwa, ale wielkie zwycięstwo w od roku prowadzonej przez Strajk Przedsiębiorców wojnie z bezprawiem ,,o to, aby ludzie mogli normalnie żyć, pracować, utrzymywać swoje rodziny”. Oby słowa Krzysztofa Łukowicza ,,Polacy, jesteście wolni. Możecie legalnie otwierać i wracać do klubów” stały się bez względu na kolejne mutanty z najbardziej odległych stron świata, sygnałem powrotu do normalności i zmiany zabójczej taktyki lockdownów, na terapię przyjazną dla zdrowia i życia obywateli.                     

Więcej na stronie:      https://m.trojmiasto.pl/rozrywka/Klub-Wolnosc-wygral-sprawe-w-sadzie-i-wznawia-dzialalnosc-n155709.html

Opracowanie BC 
Źródło:    

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz