Wirtualny ryneczek pełen kujawsko-pomorskich smaków

Domowa czernina, pasztety i kiełbasy z gęsiny, świeże gęsie tuszki, a także marynowane grzyby, konfitury i powidła – te i wiele innych regionalnych przysmaków do nabycia na „wirtualnym ryneczku” – internetowej platformie zakupowej, którą uruchamiamy w ramach tegorocznej kampanii „Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”. To okazja, by bez wychodzenia z domu kupić swojskie wyroby i produkty prosto od lokalnych producentów. Start w najbliższy weekend.

Wielość i różnorodność produktów oferowanych na naszym ryneczku pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie. Zachęcam do bezpiecznych zakupów online i wspólnego celebrowania rocznicy odzyskania niepodległości przy rodzinnym stole, z kujawsko-pomorską gęsiną i regionalnymi specjałami – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Wirtualny ryneczek to platforma zakupowa stworzona z myślą o mieszkańcach regionu, którzy chcą nabyć lokalne przysmaki i tradycyjne wyroby z gęsiny, ale ze względu na epidemię Covid-19 pozostają w domach lub dokonują zakupów głównie przez internet. To także szansa dla lokalnych producentów gęsiny i innych produktów regionalnych, którzy mogą w tym miejscu zareklamować swoje wyroby i zdobyć nowe grono odbiorców.

W ofercie jest już sto czterdzieści różnych produktów, kolejnych przybywa. Osoby zainteresowane zakupem znajdą na stronie informacje o producentach oraz sposobach dostawy. Możliwy jest także bezpośredni kontakt ze sprzedawcami.

Zakupów można dokonywać na stronie wirtualnyryneczek.czasnagesine.pl

  • źródło: komunikat Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego z 28 października 2020 r.
  • https://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/36404-wirtualny-ryneczek-pelen-kujawsko-pomorskich-smakow

Dodaj komentarz