Karpacz: zapraszenie gestorów do akcji #KarpaczNaDyżur

Na oficjalnej stronie Karpacza ukazało się wezwanie do gestorów obiektów turystycznych, wzorem Krynicy Morskiej i Helu

Szanowni Państwo, Gestorzy Branży Turystycznej Karpacza, 

sytuacja związana z epidemią koronawirusa dotyka dziś nas wszystkich, z niepokojem obserwujemy to co się dzieje i czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Są jednak ludzie, którzy nie obserwują… , każdego dnia  toczą walkę o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, personel obsługi szpitala. Okażmy im swoją wdzięczność i dajmy to co mamy najlepszego. Pozwólmy im odpocząć, spędzić czas z rodziną i odetchnąć od codzienności szpitalnych korytarzy kiedy to wszystko się skończy.

Dlatego wzorem miast nadmorskich – Helu i Krynicy Morskiej chcielibyśmy również w naszym mieście rozpocząć akcję wsparcia dla służb medycznych #KarpaczNaDyżur. Zachęcamy Państwa do przekazywania voucherów na noclegi, gastronomię, wstęp do atrakcji turystycznych oraz innych usług, które umilą pobyt w naszym mieście. Stworzymy z nich bezpłatne pakiety pobytowe, które przekażemy dla personelu medycznego z pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Oferty prosimy przesyłać na adres promocja@karpacz.eu. Czekamy na nie do końca kwietnia.

Dziś oni pomagają nam, jutro my pomożemy im!

Akcji takich jest coraz więcej – i widać społeczną odpowiedzialność biznesu. Czekają nas ciężkie czasy – i właśnie od takiej odpowiedzialności, życzliwości, zaradności będzie zależało jak przez nie przejdziemy.

MoMa

źródło: Karpacz.pl

Get involved!

Comments

No comments yet