Do 5 sierpnia trwają konsultacje społeczne projektu rozkładu jazdy pociągów 2020/2021 na trasie Białystok – Bielsk Podlaski – Hajnówka

Województwo Podlaskie planuje w przyszłej edycji rozkładu jazdy wznowienie kursowania codziennych pociągów na odcinku Białystok – Bielsk Podlaski – Hajnówka. Projekt oferty przewozowej przewiduje 7 par pociągów kursujących w większości w bezpośrednich relacjach do i z Białegostoku przez Bielsk Podlaski do i z Hajnówki.

Aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie rozkładu jazdy do potrzeb pasażerów Zarząd Województwa zaprasza Państwa do podzielenia się swoimi uwagami i propozycjami do opracowanego projektu.

Wszyscy zainteresowani mogą do dnia 5 sierpnia 2020 r. przesyłać wnioski w formie elektronicznej na adres dit.sekretariat@wrotapodlasia.pl z dopiskiem „Konsultacje rozkładu jazdy”. Proponowany rozkład jazdy pociągów na trasie Białystok – Bielsk Podlaski – Hajnówka przedstawiony jest w załączniku poniżej.

https://www.wrotapodlasia.pl/resource/file/download-file/id.1353180

Zgłoszone przez Państwa uwagi zostaną przekazane do Przewoźnika w celu opracowaniu ostatecznej wersji rozkładu jazdy pociągów z uwzględnieniem możliwości Zarządcy Infrastruktury PKP PLK.

Urząd informuje, że zastrzega sobie prawo do nieudzielania indywidualnych odpowiedzi na zgłaszane propozycje.

Pociąg pasażerski przejechał dnia 10 lipca z Białegostoku do Hajnówki zmodernizowaną po 30 latach trasą. O tym wydarzeniu informowaliśmy [TUTAJ]

Dodaj komentarz