Dąbrowa Górnicza – Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego – został przedłużony do 30 września

Termin składania zgłoszeń do udziału w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego – został przedłużony do 30 września. 📣
Organizatorem jest Gmina Dąbrowa Górnicza – profil oficjalny, a Partnerami Merytorycznymi: Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.❗️❗️
Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, a jego celem jest promocja najbardziej innowacyjnych oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta firm sektora MŚP.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej a jego celem jest promocja najbardziej innowacyjnych oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta firm sektora MŚP prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

źródło: RIG Katowice

Dodaj komentarz