Upoważnienia do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych

Szanowni Państwo,

za 44 dni, 13 października br. odbędą się wybory do parlamentu krajowego. Tych z Państwa, którzy chcą pomóc w przypilnowaniu aby odbyły się one w sposób jak najbardziej uczciwy, proszę o zgłaszanie się do naszych koordynatorów powiatowych i dzielnicowych. Zgłoszą Was oni jako kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych.

Tych koordynatorów powiatowych z woj.mazowieckiego i dzielnicowych z Warszawy, którzy jeszcze nie otrzymali upoważnień do zgłaszania kandydatów na członków OKW, proszę o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny ze mną.

Pełnomocników Komitetów Wyborczych, którzy chcą skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i sukcesów w ściganiu oszustów wyborczych proszę o nawiązanie współpracy ze Stowarzyszeniem Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy poprzez udzielanie naszym wolontariuszom RKW, upoważnień na członków Komisji Wyborczych lub mężów zaufania. Oferujemy również szkolenia dla Waszych wolontariuszy. W tych sprawach proszę o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny ze mną.

Termin zgłaszania w Urzędach Gmin i Dzielnic kandydatów na członków OKW upływa za 2 tygodnie, 13 września br. – proszę nie czekać na ostatnią chwilę.

Andrzej Zdun

RKW Mazowsze