Fałszerstwa wyborcze i protesty – w Radio Maryja mówi Andrzej Zdun

Szanowni Państwo,

W sytuacji gdy „protesty” złożone przez PiS zawiodły, ale w tych samych okręgach są jeszcze złożone inne protesty, bardzo ważne jest byśmy uruchomili działania prokuratury – w ten sposób będziemy mogli tworzyć osłonę by poważnie zostały rozpatrzone przynajmniej inne protesty, dobrze uzasadnione.

Pozdrawiam

Marcin Dybowski

Poniżej informacje i apel Andrzeja Zduna:

Zachęcam do wysłuchania wywiadu, który został wyemitowany dzisiaj w Radio Maryja w Aktualnościach dnia a dotyczącego problematyki fałszerstw wyborczych (link w załączniku). W zakładce „video” naszej strony www.stowarzyszenierkw.org [1] można także obejrzeć wywiady w TV Trwam z p. Marcinem Dybowskim – koordynatorem krajowym Stowarzyszenia RKW oraz z p. Agnieszką Przybylską.

Tak jak prosiłem w komunikacie Nr 9 oczekuję nadal na przysyłanie kolejnych informacji o wysłanych przez Was protestach wyborczych. Na ich podstawie stworzymy mapę złożonych do SN protestów.

Pomocne w tym będą:

1. numer OKW i jej adres,

2. ilość zarzutów i ich nazwanie wraz z podaniem złamanych

przepisów, które przytoczone zostały w proteście (proszę dodatkowo o przesłanie skanu protestu lub zdjęcia najlepiej w formacie .pdf (program do konwersji jpg na pdf tu: https://jpg2pdf.com/pl/ ).

3. po otrzymaniu orzeczenia z SN, proszę o przesłanie jego skanu lub zdjęcia w for macie .pdf  (program do konwersji jpg na pdf tu:

https://jpg2pdf.com/pl/ ).

Pozdrawiam

Andrzej Zdun

Stowarzyszenie RKW

tel. 692 443 703

www.stowarzyszenierkw.org