Szkolenie dziennikarzy obywatelskich Stowarzyszenia RKW tworzących portale regionalne RKW – Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy

Pani Jadwiga Chmielowska wraz z Panią Teresa Bochwic i Panem Wojciechem Reszczynskim ze Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (w ramach działań tego stowarzyszenia) zgodzili się przeprowadzić szkolenia dla tych spośród Państwa, którzy zadeklarowali chęć tworzenia lokalnych portali RKW – Ruchu Kontroli Wyborów – Ruchu Kontroli Władzy, których pomysł uruchomienia postulowali Państwo na wspólnym spotkaniu w Częstochowie i o których mowa była w ostatnich komunikatach Zarządu RKW.

Szkolenia będą mogły się odbywać w ośrodku SDP w Kazimierzu Dolnym a także – jeśli będą ku temu możliwości – szkolenie może być wyjazdowe, jeśli Państwo zechcą zaprosić do siebie w/w osoby i zorganizują spotkania lokalne. W każdym bądź razie służymy pomocą.

Serdecznie proszę kontaktować się w sprawie szczegół z Panią Jadwigą Chmielowską, która jest w naszym Zarządzie RKW a także w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich.

Telefon kontaktowy: 503092833 mail: chmielowskajadwiga@gmail.com

Dokumenty, można już pobrać z naszej strony. Dokumenty te ułatwia Państwo rozpoczęcie działań, jako dziennikarzy obywatelskich tworzących lokalne portale RKW:
1.
https://drive.google.com/file/d/0B6yt28wnXDtcdm1WLWZodXdobnc/view?usp=sharing
2.
https://drive.google.com/file/d/0B6yt28wnXDtccjBkTDBiS052VXc/view?usp=sharing
3.
https://drive.google.com/file/d/0B6yt28wnXDtcaDhReVNKU214ekE/view?usp=sharing

Przygotowujemy także dla Państwa rozwiązania komputerowo-informatyczne, które będą pomocne w uruchomieniu wspólnego szablonu i oprogramowania do prostego administrowania i edytowania takich portali RKW.