PO WYBORACH – 07.11 Spotkanie w Warszawie Stowarzyszenia RKW

Spotkanie powyborcze Stowarzyszenia RKW rozpoczęliśmy Mszą Świętą, którą odprawił Ks. Stanisław Małkowski. Było nas ponad 120 osób z całej Polski, w tym m. in. koordynatorzy i delegaci ze Szczecina, Rzeszowa, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Łodzi, Wrocławia i z wielu miast Śląska. Na Mszy Świętej był obecny senator Prawa i Sprawiedliwości – Jan Maria Jackowski wraz z małżonką, który po Mszy Świętej na ręce Ks. Stanisława Małkowskiego i Marcina Dybowskiego złożył serdeczne podziękowania w imieniu własnym i swoich kolegów za pracę jaką w dniach wyborów prezydenckich i parlamentarnych wykonali w całym kraju wolontariusze Stowarzyszenia RKW. Poniżej publikujemy kazanie Ks. Stanisława Małkowskiego. W następnych dniach opublikujemy wideo ze spotkania koordynatorów.